Temat: [non-pvp] Bękart Wojny
Zobacz pojedynczy post
Stare 09-10-12, 21:04   #12
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stros Zobacz post
Gratuluję osiągnięcia.
Szkoda, że nie zdecydowaliście się posiedzieć trochę dłużej. Główną nagrodą z tego zadania są przedmioty jakie można złupić z Bękarta.
No masz rację. Główne nagrody to te co dropią z Bękarta (no oczywiście nie licząc ładniutkiego medaliku, który otrzymaliśmy za wykonanie jako pierwsi tej misji). Ubiliśmy może ze 4 Bękarty (spadły 2 pomioty i klejnot) i "zepsuł" nam się respawn. Początkowo respił się co 13 min ( z zegarkiem w ręku ) a nagle czas wydłużył się do 25 minut.
Pewien MG (z przyczyn oczywistych nie napiszę który) napisał nam, nie pamiętam jak dokładnie, więc nie zacytuję, coś takiego, że farmienie na potworku questowym jest niedozwolone(?).
Chcieliśmy posiedzieć trochę dłużej, ale doszliśmy do wniosku, że jednak sobie odpuścimy :)

Ogólnie atmosfera podczas wykonywania misji była bardzo przyjemna. Szczególnie te oczekiwania na respawn były zabawne.
"Jak żyć panie MG?" - Kaela w reakcji na ten kosmicznie wydłużony resp i bieganie w celu sprawdzenia czy już się zrespił Bękart
"Wpadłem" - Buoniaka gdy to (chyba chciał się obrócić, ale nie przytrzymał klawiszu ctrl :D) wpadł do dziury gdzie jest bękart. Miał szczęście, że nie było wtedy respa.
"Thali, potworka zaznacza się prawym przyciskiem"
I wiele wiele innych. Nie wiem czemu to piszę, taką mam wenę ! O ! :)
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem