Temat: [pvp] Start nowego serwera
Zobacz pojedynczy post
Stare 13-09-17, 21:25   #88
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Reklamy na stronach tematycznych, pozycje na listach ots i promocje na nich (w momencie startu), tematy na forach, filmy promocyjne na yt (niedługo kolejna niespodzianka!) streamerzy oraz reklama sponsorowana na fb (niebawem). Mało?
Pamiętajcie, że największą reklamą jest polecenie Altaronu swoim znajomym, udostępnianie naszych materiałów promocyjnych, komentowanie oraz pozytywne ocenianie gdzie się tylko da.

@dół:
Nie jest tak źle, otrzymuje dużą pomoc od wielu graczy, zaangażowanie jest na prawdę spore - po prostu ludzie pracują po cichu, na uboczu, nie afiszują się z tym. Ci którzy robią najmniej zazwyczaj mają najwięcej do powiedzenia a o roszczeniowym stosunku do projektu już Wam kiedyś napisałem parę słów.
Dodam 3 grosze. Zacząłem grać w altaron i inni moi znajomi tylko i wyłącznie dla świata NON-PVP. Oraz inni ludzie których tu przyprowadziłem jak wyżej piszesz zareklamowałem tą gre. Ale zrobiłem to TYLKO I WYŁĄCZNIE bo było CO ZAREKLAMOWAĆ a teraz ? mam reklamować grę pvp stworzoną po to by gildie trzepały nowych ludzi którzy chcą poznać altaron ?
JAK NAIWNYM TRZEBA BYĆ oraz NIEOBIEKTYWNYM żeby wprowadzać nową grę dla swiata PVP ktróry upadł właśnie z powodu jadu, morgianów itp ciągłego zabijania dominanda i tego wszystkiego
Przypomnę że ZOSTAŁ swiat non-pvp na którym LUDZIE GRAJA DO DZIS. Widać że grupa trzymająca władze to ludzie którzy tworzą serwer by zabijać innych. Niestety ale Wiecej zyskacie z swiata NON PVP niż z głupiego zabijania ludzi. Jak płytkie jest myślenie że to jest fajne ?
Macie bardzo dobrych doradców, bo bardzo przemyślane są wasze działania.
I JA MAM REKLAMOWAC TAKI serwer gdzie nowych graczy jak pająki kapciem będziecie zabijac ??
Droga administracjo sam nie wiem po co pisac administracjo mozna by napisac z 5 nicków z gry i było by konkretniej...
A wiec Wysoka izbo Gratuluję JUŻ wam zabijania NOWO PRZYSZŁYCH GRACZY
Gratuluję Jak będą próbowali znaleźć drogę na krasnale a tam będą lurować na nich abitańców albo na krasnalach ich zabiją jak będą próbować odkrywać tą zajebiście klimatyczną super zrobioną grę w którą grałem.
Jak będą próbować ale krótko do pierwszych dedów lurów i innych wspaniałych...
Do walki powinny być miejsca wyznaczone a nie expowiska qesty i caly swiat który chce człowiek poznać.
GRATULUJE jeszcze wprowadzenia startu bez nowych terenów nie lepiej poczekać 2 miesiące ? i zrobić to jak należy ? reset światów obydwu podaniu ludziom % zmian wartości tego co wprowadziliście ? i odpalenia z tymi wszystkimi informacjami świata pvp i non-pvp ?
Ps. czekałem na nowe tereny latami walic to poskiluje miesiące znowu ale na pvp niema opcji. Bawcie się bez ludzi z non pvp a niestety ich tam więcej jest niż na pvp.
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem