Zobacz pojedynczy post
Stare 03-02-19, 17:06   #313
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Przenoszenie postaci z sezonowego na cpvp nie jest według mnie dobre, ponieważ:
...
Nie popieram żadnego przenoszenia postaci. Takie jest moje zdanie.
Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
Znaczy generalnie to widzę, że problem ze startem spvp dotyczy głównie (wśród graczy) warunków przeniesienia postaci po zakończeniu 'sezonu' na 'cpvp'. Powiem szczerze - mam w dupie Wasze bossy tam i Waszą rozgrywkę. Jak dla mnie mogłoby wcale nie być przenosin, ale wiem, że przyczyni się to do ceny talarów, które opierdole z Ickiem, więc będę w to brnął skoro ruszyliście.

Propozycja na kolanie w oparciu o wcześniejszą dyskusję:...
Cytat:
Napisał Kierka250799 Zobacz post
Widzę dobre argumenty w jednej i drugiej stronie.
Niby przenoszenie ze wszystkich jest "be", bo gracze z cpvp poświęcili więcej czasu na wbicie, a gracze z spvp by poświęcili mniej. Moim zdaniem to głupie myślenie. Jak sami pisali rówieśnicy z cpvp - taki lvl jesteś wstanie wbić w 3 miesiące. Ba! Jesteś wstanie, ale teraz zwróćmy uwagę na taki fakt, w którym nowi gracze na cpvp jak expią to dostają hunty za sam nick xD ...
Problem z cpvp ogólnie z całą grą jest taki że jest za mało graczy.
Mało graczy mało kasy na rozwój gry. Mało kasy na rozwój to stagnacja która prędzej czy później doprowadzi do zamknięcia projektu.

Serwer sezonowy: Jestem na tak bo tylko tam będą równe szanse dla osób rozpoczynających rozgrywkę.
Teraz nie ma takiej opcji jak się komuś nie spodobasz nie masz szans na normalne rozwijanie postaci.

Przenoszenie postaci tylko 1 do 1. Dlaczego pisałem już wcześniej.
Gracze z cpvp twierdzą że z spvp będa mogli wyjść ludzie na wysokich poziomach.
Nikt nie zabrania graczom z cpvp zrobić postaci na spvp i jej tam wyboostować.

Piszecie że to niesprawiedliwe że gracze z cpvp poświęcili ileś tam czasu na gre żeby zdobyć to co mają.
Cóż porównam to do zatrudnienia. Są starzy pracownicy i gdy brakuje nowych to stary dostaje gównianą podwyżkę bo i tak zostanie w pracy a żeby skusić nowego trzeba mu zapłacić więcej jak staremu. ŻYCIE !

Chcecie mieć graczy na cpvp nie tych 20 których macie ale więcej czy dużo więcej to trzeba odpalić spvp dobrze rozreklamować i przenieść postacie 1 do 1 z wszystkim.

Co jest do stracenia:
- serwer z srednią graczy 20 osób

Co jest do zyskania:
- większa ilość graczy
- większa ilość kasy
SZANSA NA SUKCES :D

Co jeżeli nie wypali?
Albo stagnacja jak teraz albo reset albo zamknięcie projektu które przy obecnym stanie serwera i tak jest nieuniknione.

A żeby dupy za bardzo nie bolały to wystarczy zrobić:
exp x2 progresywnie spadający do x1 między poziomem 100 a 200
skille x2 progresywnie spadajce do x1 od 150
drop x 2
więcej bossów (codziennie przynajmniej jeden czy dwa) bo i tak zamin zacznie się je bić to będzie w sumie max po kilka z kazdego rodzaju przez cały sezon.

W takim układzie przybędzie graczy pomiędzy 100-200 i kilku powyżej 200 poziomu na cpvp. Nie spowoduje to z pewnością zalewu nowych itemów ponieważ będzie więcej graczy co mimo przeniesienia ich majątki spowoduje zbyt na itemy które teraz są na cpvp.
Przez okres gry na spvp większość graczy i tak nie poradzi sobie z ukończeniem wszystkich questów zwłaszcza tego najnowszego ponieważ jest bardzo rozbudowany i raczej łatwy nie będzie poza tym w tym okresie może być zbyt mało graczy aby go ukończyć. co dodatkowo zachęci ludzi do kontynuowania gry na cpvp.
Podstawa update w okresie istnienia spvp powinien być wprowadzony tylko tam.

Ostatnio edytowane przez Zetix ; 03-02-19 o 17:22
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem