Zobacz pojedynczy post
Stare 17-01-19, 17:57   #63
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Gierka musi na siebie zarabiać, więc nic by się nie stało jakbyście wprowadzili sms shop a w nim: jakiś exp boost, zmiana nicku, zmiana płci, zmiana nazwy gildii. Sam exp boost jest dobrym pomysłem i nie jest to p2w, tylko bardziej szansa na dogonienie tych, którzy nie pracują. Nawet jak by były np. różowe klejnoty, jakieś słabsze sety, np. do bitewnego, słabsze bronie np. do kruka (z losowym bonusem, uuu) i słabsze bronie np. do tardisana czy czegoś tam, też z losowym bonusem. Ułatwiło by to gre nowym, starszym by to nie przeszkadzało, a wy mieli byście hajs na nowe grafiki, pracowników, reklame. Bez hajsu nie ma rozwoju. A kruków to sam bym pewnie nakupił ich tyle, aż by mi się trafił jakiś +10 +0.3s XD

Oczywiście jestem na nie z przesadzonym sms shopem, jak na większości otsach, ale taki o sms shopik, dla tych właśnie co mają mniej czasu na grę bo pracują czy się uczą, i dla nowych, którzy sobie nie radzą jest ok.

Do tego opcja ladder/nonladder bo nikt nie lubi resetów. I gitarka. Nawet jak serwer będzie padał po miesiącu, to będziecie mieli troche kasy przez ten miesiąc (troche, no się zdziwicie ile ^^) na jego dalsze rozwijanie i wprowadzanie nowych rozwiązań, systemów itd - dlatego też z nowym ladderem będziecie np. startować równo co 3 miesiące, nie czekając na graczy ''aż im się za chcę altaronuw'' bo nawet dla 20 nowych osób będzie wam się to opłacało.

Nie musicie też, np. zgapiać nazwy sezon czy ladder. Tylko coś sobie wymyślić. Np. Sztosik.
Dnia 10.02.2019 startuje Sztosik. Po 3 miesiącach, postacie graczy z serwera Sztosik zostaną przeniosone na serwer Niesztosik. XD Albo np. Dobre gówno.

https://www.youtube.com/watch?v=Sr0bkoE2JMg

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 17-01-19 o 18:20
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem