Zobacz pojedynczy post
Stare 30-05-20, 12:49   #10
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Jest taka gra, w której nie musisz żadną z profesji martwić się o to czy mobek, na którym chcesz skillować padnie lub Ciebie zabije (chociaż można w ten sposób też skillować, bo są mobki idealne do tego, które praktycznie nie biją i się leczą). Masz tam takiego npc u którego za wykonanie taska o konkretnej długości i trudności, z których to obie można wybrać, możesz dostać skille. Możesz sobie wybrać easy long i masz wtedy np. 290 cave crabów do ubicia. Jak zrobisz taska to możesz wybrać nagrodę (kasa/exp/skille), ja osobiście polecam skille. Jak weźmiesz long to przez 60 godzin nie możesz już brać taska na skille, ale nadal możesz brać taski na expa lub kasę.

I gra tam dużo więcej ludzi niż tutaj.

Gra tam też kilka osób z altaronu. Nazwę znasz, bo Ci pisałam w wiadomości. Po co się tutaj męczyć, spróbuj, a nuż widelec się przekonasz do tamtej gry

Takie tam 53 lvl wojownik
Wbijasz 1 lvl na tasku, czekasz na następnego po czym dostajesz na moby tak silne, że solo nie ma opcji. Ogółem skopali niedawno balans, dużo ludzi odeszło. To już nie jest ta gra co kiedyś. Zabawne jest to, że ludzie tam siedzą teraz tylko i koniczyny zbierają. ;P

Co do tematu... dalej coś jest spitolone. Czerwia zaliściować teraz to kłopot...
__________________
Dętka na kickach mhm.
Sosna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem