Zobacz pojedynczy post
Stare 05-04-16, 02:40   #61
Mesmerize
 
Zarejestrowany: Lis 2015
Skąd: Lublin
Postów: 39
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
Ale Wy jesteście dziurawymi dupami...
Teorie spiskowe to widzę u Was codzienność...

Czemu nie wprowadzili?
Każdy dodatek wiąże się z innym dodatkiem, a żeby napisać cokolwiek potrzeba czasu. Ja napisałem Wam, że altaron ma taką kolej rzeczy, bo pracownicy są styrani kupą czasu zapieprzania przy nim, a Wy doszukujecie się niechęci do dania graczom updejtów.
Zrozumcie, że nie każdy ma 15 lat i jest 'mistrzem świata' i żeby żyć trzeba jeść, a żeby jeść nie wystarczy otworzyć lodówki.
Znacie praktycznie każdego administratora, pogooglujcie sobie, sprawdźcie czy siedzi teraz w fotelu z założonymi rękoma i grymasem na twarzy...
Chcecie update to je napiszcie. Nie zrobicie tego za darmo? To nie wymagajcie od innych.
Płacę - wymagam, to do właściciela, a nie jeździcie po ludziach, którzy i tak zrobili dobrą robotę.
Cytat:
Każdy dodatek wiąże się z innym dodatkiem, a żeby napisać cokolwiek potrzeba czasu. Ja napisałem Wam, że altaron ma taką kolej rzeczy, bo pracownicy są styrani kupą czasu zapieprzania przy nim, a Wy doszukujecie się niechęci do dania graczom updejtów.
- A więc zapierdalają na tyle że od miesięcy nie mają czasu napisać news'a na stronie.

Cytat:
Chcecie update to je napiszcie.
Ok ok, już wprowadzam nowy update pisząc sobie na trade... / Daj dostęp
do projektu to je zrobie.



Cytat:
Płacę - wymagam, to do właściciela, a nie jeździcie po ludziach, którzy i tak zrobili dobrą robotę.

Nie interesuje mnie kto jest właścicielem i kto zgarnia hasj, ale jeżeli wpłacam realne pieniądze, to chyba można coś zaproponować nie?(CHOCIAŻBY NA FORUM)

------------------------------------------------------------------------



Odwiedziłeś linki które wkleiłeś?

------------------------------------------------------------------------

Info ze storny KRS nic nie tłumaczy.


A ode mnie:

#JestemTuABySieSmiac

ja pierdole.

Ostatnio edytowane przez Mesmerize ; 05-04-16 o 02:51
Mesmerize jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem