Zobacz pojedynczy post
Stare 08-10-17, 15:32   #20
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

Teraz ezzak piszesz na zasadzie "wbijcie 300lv to nie bedziecie musieli juz expic" wiekszosc zmian ktore mi jak i innym osobom sie widza to zmiany w sakwie/ilosci potworow na respie lub predkosci respinia

Bo zmniejszenie hp potworow z jednoczesnym zmniejszeniu za nie expa to must have atm jak juz mowilem musze stac z bliska z niektorymi potworami bo znikaja albo mam backspawny albo przypieraja mnie do muru bo sie koncza kratki do biegania zeby je z gfb trzaskac

A kto gra magiem ten wie ze jak do niego dobry lur rekinow/gorskich/gwardzistow dobiegnie to jest game over a dmg z gfb juz nie rosnie co mamy isc na respa gdzie mozna siedzie od 100lv ryzykownie na dopiero 170lvlu zeby miec aure i set? Nie wiem jak zwiadek ma ale pewnie tez ciezko bo ma jeszcze kary do hape odes kpiro za to buff do hp nie dotyka praktycznie wgle rycerza ktory i tak stoi jak klocek i jak expi to sie wyleczy od mobow ktore go bija po prostu 2-3 tury dluzej je bije a zas znow wiekszosc rycerzy woli expic samemu magow zreszta tez bo z respa ktory sie nie respi a robi sie na nim solo 500k/h we 2 wyciagniesz 250k/h i to koniec
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem