Zobacz pojedynczy post
Stare 15-05-15, 20:27   #14
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Skoro system nie jest autorski, to najpewniej działa jak PunkBuster, GameGuard czy też VAC, które są całkowicie legalne mimo że działają podobnie do rootkitów. System nie przechowuje, ani nie przesyła żadnych prywatnych danych użytkownika, a jedynie filtruje procesy, które wchodzą w kontakt z klientem gry i wykrywa odgórnie podane programy przez twórców, które są powszechnie używane do oszukiwania. System nie skanuje dysku czy też bibliotek użytkownika.

Przeleciałem system skanem zwykłym jak i anty-rootkit jak i oddzielnie pliki Altaronu programami AVG i Malwarebytes (wersje premium) - nic nie zostało wykryte.

Jak na moje oko, robisz z igły widły. Prawnikiem nie jestem, ani też nie wiem dokładnie jak system działa, a wydaje mi się, że sam wiesz więcej na ten temat, ale sądzę, że nie ma w tym wszystkim czegoś nielegalnego i najzwyczajniej robisz z igły widły. Równie dobrze można by się do ciasteczek przyczepić. Możesz mieć rację, ale czy ja wiem, ale skoro jesteś taki pewny to zgłoś to odpowiednim służbom.

@pan: Wydaje mi się, że słowami klucz w tych paragrafach, które zrzuciłeś jest "bez uprawnienia".
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem