Zobacz pojedynczy post
Stare 04-08-18, 14:24   #53
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Zapowiada się solidny update :D

Mi tam podobała się obecna edycja pod względem balansu bo było hardkorowo. Moim zdaniem nie trzeba dużo zmiań w mobkach czy respach, żeby wystartować. Najlepszą zmianą byłoby... podejście ludzi do gry w gildiach walczących. Wywoływanie wojny w drugi dzień startu serwera nie jest zbyt mądre.
Myślę, że niektóre osoby, dorosły już na tyle, żeby zawiązać sojusz na starcie serwera i go utrzymać przez jakiś czas. Po szybkim i głębszym zastanowieniu zmieniam zdanie, może i niektórzy dorośli, ale na wszelki wypadek dobrze byłoby wprowadzić opcje Sojusz, która byłaby przeciwieństwem Warmode. Bo sorry, ale nie utrzymamy wojny expiąc na krasnoludach - co najwyżej zakończymy ją w 2 tygodnie. Nigdy nie widziałem neutrala narzekającego na 2 talary wyniesione z kranosludów w godzine. 2 talary, na 30 lvlu to spora sumka, ale na wojnie to tak na ~pół plecaka co najwyżej wystarczy, który stracimy w pięc minut. Więc godzina na krasnalach, na pięć minut wojny, to takie słabe troche te krasnale, nie? Podsumowując, wojna jest powodem narzekań na respy pod kątem loota... Także zamiast tracić czas na balans respów, który wywoła albo inflacje albo brak środków na wojne, gdzie pierwsze sprawi, że gierka będzie za łatwa, a drugie że będzie za trudna, w obu przypadkach zniechęci tylko do gry, to proponowałbym dogadać się.
Na większych lvlach będzie łatwiej o hajsy.


Najbardziej nie podobało mi się nerfienie... wszystkiego bez konsultacji z większym gronem osób. Jeśli takowe będą na nowym serwerze, administracja musi najpierw poprawić kontakt z graczami - wysłuchując ich zdanie i biorać pod uwagę ich informacje - wprowadzić stosowne zmiany. Lepiej niedosolić, niż przesolić.

Nie podoba mi się również pz na respach. Natomiast podoba mi się pz w miescie.


Mam jeszcze pytanie co do tego update, da rade określić z góry mniej więcej czas na kiedy będzie gotowy?
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem