Zobacz pojedynczy post
Stare 22-11-18, 21:21   #13
3373722
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: katakumby
Postów: 74
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Cześć,

Od początku planowaliśmy zrobić przerwę pomiędzy jednym a drugim serwerem sezonowym. Teraz zaś mogę powiedzieć, że przerwa ta na pewno będzie - nie wiem też jak długa.

Serwer sezonowy na pewno wymaga wielu poprawek - zarówno od strony zadań, jak i od strony rozwiązań tam wprowadzanych (nowinek lub zmian w parametrach). Dodatkowo problemem jest szybko znikająca liczba graczy na sezonowym i niskie zainteresowanie oraz znacząca strata graczy na serwerze CPVP w momencie uruchomienia SPVP.

Wiem, że macie dużo pomysłów na rozwiązanie tych problemów: wprowadzanie nowinek tylko na sezonowym, przenoszenie postaci i rzeczy z sezonowego, zrobienie reklamy, przyspieszenie exp 3x, naprawienie zadań pod kątem krótszego okresu, gruntowna zmiana systemu nagród itp. itd.

Niestety, my nie mamy czasu ich wdrożyć - mamy inne priorytety. Pracujemy jednocześnie nad poprawkami do klienta, drobnymi poprawkami do bieżącej rozgrywki, reagujemy na błędy, pracujemy nad dobrze wszystkim znanym update.

Dlatego też - chwilowo nie planujemy otwarcia kolejnego sezonu i nie podejmujemy prac nad poprawkami do niego. Zobaczymy jak uda nam wyrobić w czasie i ogarnąć obecne obowiązki przy ograniczonych zasobach ludzkich i czasowych. Jeżeli pojawi się przestrzeń - nie wykluczamy jego powrotu.

Naturalnie wszelkie Wasze uwagi dot. serwera sezonowego chętnie przyjmiemy w tym temacie.
Chętnie poznamy też skalę zainteresowania serwerem sezonowym. Może w formie jakiejś ankiety?

Pozdrawiam,
Strażnik Gry Catthon
I to jest odpowiedź jakiej oczekiłem wszystko rzetelnie wyjaśnione. Na prawdę jestem w szoku i oby tak dalej trzymam kciuki za update :v reszta rzeczy poczeka a nowy kontent sie przyda.
3373722 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem