Zobacz pojedynczy post
Stare 01-08-16, 13:16   #51
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tron Zobacz post
Co ty tu wypisujesz, no proszę cię z tą staroświeckością. Odskocznia od brudu świata realnego, no litości, gracze potrafią odróżnić rzeczywistość od fikcji.

Polski język jest zbyt piękny, żeby wykorzystać całego jego uroku. Autor tematu też nie mówi o wprowadzeniu słownika typowego Seby z osiedla, a coś na wzór słownictwa Sapkowskiego z Wiedźmina. Kurwy rzucane z finezją, ot co.

Trava już nie ma, więc porzuć to zaściankowe myślenie w stylu "Hegemmon by tak chciał!". Altaron zbyt długo przez to obrywał.
Niechęć do wulgaryzmów nie jest staroświeckością a pewnym poziomem kultury osobistej. Rzucę czasem "kurwą" jak większość, ale nie oznacza to, że przekleństwa są rzeczą, która doda pożądanego w Altaronie klimatu.
Gracze niejednokrotnie pokazali, że nie odróżniają kreacji postaci i świata gry od rzeczywistości :).

Co do "zaściankowego myślenia" - przestudiuj kolego znaczenie tego zwrotu, cytując sjp:

Cytat:
ogół negatywnych cech przypisywanych mieszkańcom obszarów opóźnionych w rozwoju cywilizacyjnym i kulturalnym; prowincjonalizm, parafiańszczyzna
Co prawda mieszkam na wsi, ale jeśli w lubuskim jest opóźnienie cywilizacyjne i kulturalne to na wschód od Buga oddają chyba jeszcze cześć Siemowitowi...

Dopóki tutaj jestem i moje zdanie będzie cokolwiek znaczyło, zawsze będę bronił pewnych założeń, którymi kierowali się stworzyciele tej gry, bo się z nimi zgadzam. Jasne?

@dół:
O! I takie formy wulgaryzmów jak najbardziej akceptuję. Można dodać urok dla wypowiedzi, puszczając przy tym oczko dla gracza, a mimo to nie dodawać cegiełki do rozszerzania się chamstwa w Narodzie!
__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 01-08-16 o 14:11
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem