Zobacz pojedynczy post
Stare 15-10-18, 17:09   #19
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicher Zobacz post
Serwer pvp, który teraz zmienil się w cpvp miał się bardzo dobrze dopoki exoreniuss i reszta placzkow od Was nie zaczęła mass pkando na 10lvlach po przegraniu wojny.

Ogólnie duża część waszegi teamu, jak i część tego w którym gram ja, nie jest mentalnie przygotowania do grania na serwie który będzie stał dłużej niż rok. Czemu? Bo naogladaloscie się Puniow i innych Rafonixow druga ręka walac gruche i jedyne co potraficie robić gdy serwer nieco cichą po poczatkowym boom to plakac o ded otsie. Całe szczęście że altaron nie jest już tworzony wyłącznie pod ta bandę bo ja osobiście nie mogłem patrzeć na te resety co pół roku.

A wracając do tematu zarabiania kasy na cpvp, trzeba być lebiega żeby nie umiec zarobić. Parę dni temu byliśmy low lvlami na gargach, każdy po 20 t profotu na refilu. Ja osobiście od 132 lvla, czyli kiedy wróciłem na cpvp, zarobiłem ponad 150 talarow. Nie widzę też żadnego problemu dla wojny w na tym serwie, problemem zawsze są ludzie, a właściwie ich brak, bo bitki 10v10 ciężko nazwac wojną
nie wiem co ty teraz pierdolisz ale z mojego punktu widzenia serwer cpvp to serwer który skończył się najszybciej ponieważ ludzie do 100 lvla nie mieli totalnie kasy a przynajmniej większość . Ja osobiscie na 45 woju miałem jakieś 5 talarów - jedna akcja i czar prysł- musze iść na krasnale robić 50k/h. Od nas jak i od was odpadła masa osób przed 100 poziomem bo nie potrafili sobie poradzić z akcjami + expieniem postaci . Co musze im przyznać bo nie każdy może grać po 4-8 godzin dziennie. Więc info jakieś z dupy dajesz teraz. Jestem pewien ,że robie tam wbite z ekipą- wyexpiamy się do 120 lvli i po tygodniu ktoś od was odezwie się ,że nie ma już kasy przez random akcje co w rozliczeniu przy powracającym teamie który ma zapał do gry i jest aktywny wyklucza go z zarabiania mamony - strzela exita i płacze (tak jak wy na tej edycji).
Zauważyłem ,ze kazda edycja jest podobna. Przykład z tej edycji- Na początku wy wbijacie na otsik większą ilością osób i z gwanderem wbijającym szybko magiem ele h lvl co daje wam dużą przewagę - my mamy przejebane bo gra od nas 6 osób . Jesteście kozaczki bo nie dość, że jest was znacznie więcej to expicie po kilka h dziennie po czym z dnia na dzien u nas jest coraz więcej osób - dajecie nam jakieś "szanse" i możliwości wyexpienia (co w gruncie rzeczy tak czy siak by nastąpiło lecz troszkę później ). Finalnie remisujecie 2 akcje, przegrywacie jedą i leci cry i foch na cały świat . Zaczyna się u was propaganda na discordzie gdzie camuh mówi razem z gwanderem ,ze szczoch ots (reszta chciała by poexpić i ma jeszcze chęci na grę) . PAJACERKA z waszej strony i tyle w temacie

Ostatnio edytowane przez Exoreniuss ; 15-10-18 o 17:18
Exoreniuss jest nieaktywny