Zobacz pojedynczy post
Stare 15-10-18, 11:24   #12
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Nie wpłyną wielce negatywnie... ludzie z 60 leveli wbili 200+... proszę Cię pomiń ten temat, bo ta plama zawsze zostanie.
Napisałem, że nie wpłynął wielce negatywnie. Wiem, że wyszło słabo, ale też nie przeceniajmy wagi tej sytuacji, bo koniec końców dotyczyła małego procenta graczy i nie wpłynęła jakoś diametralnie na rozgrywkę innych.

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Wiem, że reklama wynikła z przypadku... lecz jaki ma sens zaczynać grę na serwerze gdzie grają 250+lvle wbite błędem gry :D Zachęćcie ludzi do gry w kolejnym sezonie, jak widać teraz (1 sezon) Altaron najciekawszy jest przez pierwszy miesiąc, potem przegrane bobaski idą na cpvp.
A jednak - nowi gracze przyszli i grają. I znów tych 250+ leveli wbitych na bugu przecież nie ma na dziesiątki. Ludzie pragną też stabilnego serwera i wcale wszystkich nie odtrąca to, że prawdopodobnie nigdy nie będą w top 10. Co więcej - widząc aktywną topkę też chce im się grać, bo wiedzą, że serwer żyje. Jasne - największa magia jest na starcie rozgrywki, stąd poniekąd również pomysł na serwer sezonowy.

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Możemy wymieniać się tak do końca 10 edycji, lecz nie oto chodzi.
Czy możecie wprowadzić te outfity na sPVP 2 ? Bo wygląda to tak, jakby nagrodą w turnieju piłkarskim były piłki do koszykówki.
Otóż o to chodzi w dyskusji - wytaczanie argumentów i odpowiadanie na nie. Wywołałeś mnie poniekąd do dyskusji, więc jestem i prostuje pewne kwestie, bo jeśli nie będę tego robił, to dojdzie do sytuacji, w której większość będzie skłonna wierzyć, że serwer cPvP jest martwy na skutek niedopracowanego systemu war-mode. A tak nie jest .
Co do samych strojów - nic nie obiecuje. Zanotowałem i na tę chwilę tyle jedynie mogę odpowiedzieć. Wyjdzie w praniu.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny