Zobacz pojedynczy post
Stare 02-10-17, 11:51   #13
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Enson Zobacz post
co do efo tote to nie moge uzywac bo jestem elementalista a nie nekro :P a odes kpiro uzywam co drugi strzal w miare rowno z auto astakiem tak aby nie omijac auto ataku.


@Catthon
ok, na poczatku napisales jedno zdaniowa wypowiedz i moze dlatego to w ten sposob wszystko stwierdzilem a teraz jak sie rozpisales konkretniej i wytlumaczyles co i jak to chyle glowe.

Co do linku z tabela blokad to nie mam dostepu na forum (taki komunikat).

co do expa/h to musialem cos namieszac bo ja mam teraz 48 lvl i robie wszedzie prawie 40k/h (gryfy, minosy, dicerosy) jedynie na generalach wyciagam 60 czasami podskakuje do 65. Jestem nowy wiec moze nie znam rzeczywiscie respow innych i dlatego mam wiekszy problem z dobraniem expa. Co do misji to wykonalem juz wlasnie bardzo duza ilosc na mniejszym lvlu (i chyba to byl blad bo nie wiem czy to prawda ale ze misje sie skaluja z lvlem). na 60 to na pewno bede mial wiekszego expa bo nie dosc ze bede mial duchownego to jeszcze jastrzebia czy inne kusze.

Prawda jest taka ze moze tez nie umialem dokladnie podac slusznych argumentow co do maga ale to co napsialem na koniec podsumowujac w ktoryms z wczesniejszych postow ze te profilowane bursty wywalic z maga i gfb zmniejszyc dmg. a co do blokad na mlvl to nie widze tej tabeli wiec narazie nie mam jak nic zaproponowac ale jakas tabele od ktoregos doradzcy juz kiedys dostalem i w niej bylo ze na 10 lvlu mag moze miec 40 mlvl, no to chyba stanowczo za duzoi tak samo kolejne poziomy. Oczywiscie na wyzszym lvlu blokady na mlvl to nie ma sensu ruszac jedynie te poczatkowe lvle lepiej zbalansowac z blokadami
Exp za zadania się skaluje wraz z lvlem, ale lepiej otrzymać 1000x10 lvl na 10 lvlu niż 1000x100 lvl na 100 lvlu. A to dlatego, że 10k expa na 10 lvlu wbijasz godzinę/2 godziny, a 100k expa na 100 lvlu wbijasz w 15 minut.

Profilowane strzały
Dostałem info, że magom został obniżony dmg z profilowanych strzał.

Tabelka z mlvlem
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg maksymalne poziomy umiejętności.jpg (230.1 KB, 196 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez Catthon ; 02-10-17 o 12:22
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem