Temat: Dyskusja nowy start
Zobacz pojedynczy post
Stare 28-07-17, 19:14   #124
Zao
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 91
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Jest już otwarty test server dla wszystkich. Na razie jest wprowadzone, że exp bez warmoda za ludzi (100%). Potwór zabijając gracza też dostaje expa - jeżeli się go potem zabije to dostanie się 20% tego co dany gracz stracił, więc jeśli gracz będzie chciał się zabić na mobach zamiast dac się zabić przeciwnemu teamowi to ten team i tak będzie mógł za niego zyskac chociaż część expa. Trzeba przetestować jak to wygląda w party z innymi graczami, jak wygląda zabijanie summonów/zabijanie przez summony, itp. (zarówno graczy jak i potworów zabijanie).

@UP nie pisałem nic o 20 poziomach ani o 20% poziomów, bo nikt o takim czymś nigdzie nie wspominał.
Wspominałem o tym żeby expa nie dostawało się za zabicie kogoś kto ma o 20% mniejszy poziom. Jeszcze za to jak ktoś solo zabije kogoś innego.


Ja bym dodał loota potworom na których się nie expilo bo z tego co widzę to nie będzie kasy nikt miał jak niektórzy będą się tylko bić. A waste będzie wszędzie :(

Zaczynało się zarabiać dopiero na 120 lvl + więc na pewno bym zwiększył loota wszędzie, takie górskie, Kościanie,, diablik, dle, wszędzie straszne waste.

Zmienił bym celność kpiro na 100%

Ostatnio edytowane przez Zao ; 28-07-17 o 20:06
Zao jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem