Zobacz pojedynczy post
Stare 07-12-18, 22:02   #5
Gradocky
 
Zarejestrowany: Maj 2018
Postów: 8
Domyślnie

wg. mnie Archipelag jest zbyt mały więc na jedno wyjdzie czy po prostu posprawdzasz te miejsca czy będziesz rozmawiał z postaciami, zajmie to tyle samo czasu. Ale faktycznie jakby strażnicy informowali gracza o bossach fajna sprawa tyle że jak powie ci konkretnie co szukać... trochę lipa wg mnie.

Z drugiej strony jakby konkretne postacie miały przypisany dialog odnośnie danego bossa jako ciekawostka brzmi znakomicie, gdyż npc nie mają o tym pojęcia a i gracze mają mało informacji "Co to" , "Skąd to" , "Z czym to się je..." Przykładowo Janosik jakby wymyślić do niego jakąś historię, dlaczego został hersztem bandy itd. Wiadomo tylko z krótkich informacji w danej lokacji...

Teraz tak sobie myślę o książce na Lewanie w wieży koło myśliwego. Można by ją było do tego wykorzystać jako "Pamiętnik wędrowca" lub coś takiego. np pojawiałby się napis "Obudził mnie przeraźliwy odgłos dobiegający z wnętrza jaskiń... cholera wie co to było, lecz wolę wynieść się stąd czym prędzej!"

Można także połączyć wszystkie te pomysły. Główny tekst o zgarożniu na Archipealgu i dodatkowo przypisany do npc odnosnie konkretnego bossa. A na kontynencie poprostu dodać komunikat, że jakiś boss właśnie się pojawił, żeby każdy miał szansę spróbować go znaleźć i ukatrupić :D i na stronie głównej komunikat, przykładowo: "07/12/2018 - 22:20 - Złoty smok pokonany przez @Nick Gracza@"

PS. Dodajcie bossa minotaurów na Ananie, bo pewne miejsce aż się o to prosi :P

Ostatnio edytowane przez Gradocky ; 07-12-18 o 22:16
Gradocky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem