Temat: Exp Stages?
Zobacz pojedynczy post
Stare 03-06-19, 21:35   #18
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Ta gra zawsze była, jest i będzie pay2win.
Ale żeś zajebał ogólnikowe podsumowanie całej gry jaką jest tibia (co się tyczy również wszystkich otsów.
No w tej grze, musi być p2w inaczej będzie ona stała w miejscu jak Altaron. Ale myślę, że idzie zrobić tak niezauważalne p2w, że nie będzie to nikomu przeszkadzać. Takie odwrócenie tego co jest aktualnie w tibijce - w tibii za hajs możesz mieć wszystko.

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Może jednak ograniczmy się do outfitów, jakichś itemków kolekcjonerskich czy potrawek dających fooda na tygodnie czy 48godzin w sms shopie, itemów tego typu a nie robić z tego gierki p2w, wystarczy, że ktoś sprzedaje pacce a tu jeszcze podsunąć mu pod nos free itemy i usunąć grindowanie mobów dla przedmiotów.
Nie zrozumiałeś czegoś. Free itemy w sms shopie? Jeśli dla ciebie free jest czymś za co płacisz, to może czas usunąć konto na tym forum? xd

A co do grindu mobów dla itemów. Co? To ja myślałem, że moby się bije dla expa i profitu (czyli loota, którego ojebiesz do urbana, a nie założysz na siebie). Jedyne co grindujesz dla itemów to bossy, które należą do mnie i gildii w której jestem, więc jak choćby się dowiem, że kurwa miałeś taką myśl wczoraj w szkółce na pszyrce, żeby popatrzeć się na mojego bosika w altaronach, to wyłapujesz hunta i masz pograne. Myślę, że wystarczająco zoobrazowałem Ci jak to działa, kiedy MY gramy. Również Exorit.

Zaś grind bossów się nie skończy, bo tak jak napisałem, sety będą do złotego, a po złotym jest o wiele lepszych setów niż przed nim. Najlepsze bronie również będą do zdobycia tylko z bossów.
Oczywiście, może być tylko do smoczego setu, albo tylko do sztyletu. To nie moja broszka, decydować o takich rzeczach. Ja tylko piszę, że taki sms shop by niesamowicie pomógł sytuacji w Altaronach i im lepiej będzie on skonstruowany, tym więcej hajsu będzie miała Administracja na rozwój Altaronuw, czyli kurwa EWOLUCJA ja pierdole WÓDA ZIEMIA WODA HALUCYNACJA HEMOGLOBINA DWUTLENEK WĘGLA TAKA SYTUACJA

@edit

A to co napisałeś odnośnie jakichś itemów kolekcjonerskich, owszem też może być. Tylko problem w tym, że z tego nie wpłynie dużo hajsu, rzekłbym, że na tyle mało, że nic by to nie zmieniło

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 03-06-19 o 21:42
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem