Zobacz pojedynczy post
Stare 21-01-19, 22:58   #127
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Wybacz Szuja, nie widziałem tego posta.

Dyskusja schodzi na złe tory stąd pytania do administracji:
Cytat:
-Czy ma sens dyskutowanie o Mikro-płatnościach? Sms shopie? Czy jest Wam to potrzebne? Czy mamy zakończyć ten temat?
Nie, nie planujemy sms shopa.


Cytat:
- Czy start nowego severa wiąże się z Aktualizają? Bo mam nadzieję że cpvp nie może być aktualizowane nowymi terenami, z przyczyn wszystkim znanych (bug warmode, przeniesienie z no-pvp, zniszczona ekonomia servera)
Najpierw wdrożymy aktualizację na nowo otwierany serwer sezonowy - jeszcze nie wiem na jakich zasadach on będzie. Ma to na celu umożliwienie odkrywania nowego terenu normalnie, zamiast na 200 poziomach. Po jakimś czasie aktualizacja zostanie wdrożona na serwer CPVP. Co do problemów które wymieniłeś - widzę je inaczej. W wyniku warmode ilość expa na serwerze się zmniejszyła, niemniej faktycznie - kilka osób na tym skorzystało. Fakt jest jednak taki, że gdyby Twoja ekipa chciała, to przejęłaby CPVP startując od zera w dwa miesiące max. Podsumowując - CPVP zostanie docelowo objęte aktualizacją i nie będzie zamykane.

Cytat:
-Czy potrzebujecie jakiejkolwiek pomocy graczy? Czy wystarczy wam kilka propozycji na forum?
Temat cały czas się rozkręca, znajdują się ludzie chętni do pomocy w różnych aspektach. A my się posuwamy powoli do przodu. Idealnie byłoby móc korzystać z usług ekspertów ds. poszczególnych rzeczy - PVE, PVP, maga, zwiada, rycerza, Licoru - problem jednak w tym, że musiałyby to być osoby potrafiące bardzo szeroko spojrzeć na rozgrywkę.

Na pewno dyskusja o samym sezonowym jest potrzebna. Widzę możliwość przenoszenia potem postaci z sezonowego na CPVP na jakiś warunkach, by postacie te się całkiem nie trafiły. Pytanie jednak jak to rozwiązać. Propozycje?

Ostatnio edytowane przez Catthon ; 21-01-19 o 23:09
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem