Temat: [kwiatki] Mydlenie oczu
Zobacz pojedynczy post
Stare 31-05-11, 19:06   #34
Mister
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 1
Domyślnie

Witam, narazie nie gram na Altaronie lecz mam zamiar zacząć tu grać. Grałem dłuższy czas w Tibie i myślę że mogę uważać się za doświadczonego gracza, przestałem grać z powodu zmiany systemu pvp.

Przyglądam się temu postowi i chciał bym dodać kilka zdań od siebie:
- miałem okazję być kontrolowany 2 razy przez MG w Tibi za każdym razem odpisałem, ba nie czekałem lecz ja pierwszy napisałem ,,Witam, Mistrza Gry mogę w czymś pomóc :D ?,, a więc Bergusek masz obowiązek odpisywać do MG nie musisz wdawać się w rozległe pogawędki tylko krótka odpowiedz na pytanie MG i grasz sobie w milczeniu dalej :D
- jeśli chodzi o zwracanie się do administratorów to oczywiście możesz wyrazić swoje zdanie w kulturalny sposób napisać że są nie kompetentni, niesprawiedliwi że faworyzują innych graczy itp. ale w żadnym wypadku nie masz prawa ich obrażać, używać sformułowań typu ,,słodka idiotka,, za takie coś należy się ban !
- co do błędów występujących czy problemów typu ,,serwer padł,, tu Bergusek ma racje należny informować graczy wystarczy komunikat na forum typu ,,Serwer zostaję wyłączony z powodu problemów technicznych, pracujemy nad ich usunięciem. Przepraszamy za problemy. ,,
- SG Kael nie rozumiem pewnej rzeczy, jeśli jesteś MG to jak możesz być w jakimś klanie ? MG powinni mieć raczej jednakowe, dostępne tylko dla nich stroje co zaznacza ich obiektywizm oraz pomaga zwykłym graczom w bez pomyłkowej orientacji ,,kto jest MG,,. Muszę powiedzieć że mi osobiście bardzo się nie podoba że MG jest w jakimś klanie oraz że posiadacie różne stroje za bardzo tego nie rozumiem i tu prosił bym o wyjaśnienie.

Gracze powinni być wyrozumiali ponieważ myślę że Altaron jest jeszcze na etapie docierania się, jeżeli powstają jakieś problemy to należy je usuwać i nie dopuszczać do ich powtarzania, a wszystkie nie jasności powinien rozwiązywać spokojny dialog.
Mister jest nieaktywny