Temat: [inne] Filmiki Z exp-a lub pvp
Zobacz pojedynczy post
Stare 30-05-12, 20:02   #5
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Po pierwsze trzeba dobrze nagrać. Sam używam HyperCam 2 z kodekami ffshodow. Trochę zabawy z dekoderem i będzie ładnie nagrywał.
Dwa to montaż. Dla początkujących polecam Windows Movie Maker - program znajdujący się na każdym Windowsie.
Dla bardziej zaawansowanych - Camtasia Studio. To już program płatny, umożliwiający jednak całkiem dobry montaż. Firma ta oferuje również dobry program do nagrywania.
Dla zaawansowanych - Sony Vegas (polecam 7 wersje) wraz z Adobe After Effects. Te 2 kombajny razem dają nam nieograniczone możliwości i wszystko zależy od naszych umiejętności. Oba niestety dość drogie.

A to mój kanał na YT. Jeśli chodzi o montaż nie ma się czym chwalić, bo wszystko robiłem na odwal i na szybko pod presją kompanów z klanu, którzy jak najszybciej chcieli zobaczyć swoją waleczność. Niemniej jednak po włączeniu opcji HD mamy jakoś HD ;). A montowałem tu Camtasia.
Kolejne filmy jednak (jak takowe będą) montować będę już SV być może również z pomocą AAE więc...

A i nie narzekałbym tak na ilosć filmów o Altaronie na YT bo jest ich (wg tej listy Colensa) 40.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 30-05-12 o 22:12
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem