Temat: Ruch Oporu!
Zobacz pojedynczy post
Stare 13-06-23, 20:36   #10
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał genofag Zobacz post
Przeczytałem też dwa razy te wypociny i nie idzie tego zrozumieć. Postanowiłem jednak skorzystać nawet z najnowocześniejszej technologii jaką jest CHATGPT4, i poprosiłem ją aby zredagowała ten wpis i wiecie co? dalej nie wiadomo o chuj chodzi XD
No co ty pierdolisz. Poradził sobie. Ale sam potrzebowałem gpt4 na zrozumienie tego wpisu XD

Cytat:
Przede wszystkim, istniała opcja dodania nowego serwera PvP specjalnie dla tych, którzy gorąco pragnęli jego powstania po sezonie. Jak się okazało, była to kompletna porażka. Wielu graczy ze starego serwera PvP odeszło, wykorzystując fakt, że ich postacie zostały przeniesione na serwer non-PvP. Obecnie planowano powtórzyć ten proces dla innych graczy, którzy mogliby z tego powodu narzekać i tracić czas. To nie jest ani grywalne, ani adekwatne dla rozwoju żadnego serwera, biorąc pod uwagę podział na serwery. Wystarczyłoby zostawić serwer sezonowy aktywny, a gracze mogliby grać tam i tu. Ale coż, my, skromni gracze, wiemy co jest dobre, a co nie.

Proponuję natychmiastowe utworzenie serwera, na który można by przenieść postacie, gdzie moglibyśmy walczyć. Możliwość przeniesienia postaci z serwera non-PvP na serwer PvP przyciągnęłaby więcej graczy na serwer PvP. Można by to zrobić od razu, nawet jeżeli serwer byłby wyposażony w podwójne stawki bez możliwości powrotu.
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem