Zobacz pojedynczy post
Stare 08-02-18, 11:26   #29
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Podstawowka-liceum gralem w poprzednika, konkretnie mfo2.
Mialem turkowcow i sporo siedzialem kalkuluja statystyki przeciwnikow i tworzenie swoich w sposob, by ich skutecznie kontrowaly (istnial reset statow). Calkiem zgrabne rankingi mialem i doposcily mnie do testow mfo3 gdy jeszcze byli na etapie "patrz jakie fajne tlo zrobilem".
Mfo2 bylo prosta gra, ale mialo to cos. Nieatety tworcy postanowili "pojsc dalej" i zrobili cos zlozonego, z podobnymi, lecz bardziej rozwinietymi animacjami. Mfo2 porzucili. Jedyny ich uklon w strone graczy takich jak ja - stawiaja servery turowe, trwajace po miesiac czasu, robione typowo pod pvp. Ceny na nim sa duzo nizsze niz byly (za uslugi premium), a rogrywka jest nieco przyspieszona. Nie musze oczywiscie mowic, ze mfo3 przynosi duzo nizszy sk niz przynosilo mfo2, a i graczy maja mniej.
Wystarczylo w odpowiednim momencie przetlumaczyc grw na angielski i sciagnac graczy innych narodowosci, ktorzy tez sa milosnikami staromodnych, prostych rpgow z roznymi konfiguracjami postaci.
@selbo
@altaron?
@serio true story
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem