Zobacz pojedynczy post
Stare 22-03-17, 12:02   #20
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał 400889 Zobacz post
Weź ty gosciu trochę żołedzi zjedz to może trochę na drugi raz się zostaniesz zanim napisze taki post. W jaki sposób 100lvl bez skilli jest gorszy od 60? Wbicie 100lvla tylko i wyłącznie kopiąc zajmuje ze 100h podczas gdybyś miał te 100h przeznaczyć na skillowanie to byś dużo lepiej wyszedł niż siedząc(<- w wypadku palka i rycka ) u maga sprawa wyglada jeszcze lepiej ponieważ wystarczy wbić 50lvl i jesteś gotowy do rozdania pnow a wbicie 50m lvla to kilka godzin.
Sory że dosyć chaotycznie to napisałem ale nie chcialo mi się tego pisać dosyć szczegółowo oraz pisałem to z kalkulatora.
Pozdrawiam Alol
Widać że jesteś mistrzu jak dla ciebie 60 level który codziennie robi dzienne za które co jakiś czas ma PNy jest gorszy od 100 poziomu który wyexpi się w godzine na zabijaniu kolegi który nie gra i chce się zrokować.

Jak nie grasz to nie graj i pal wroty pajacyku


#Topic
Pomysł ekstra a postacie wyexpione na zabijaniu ziomków będą bardzo słabe o ile mówimy tu o 20 poziomie który nagle wskoczył na 100 poziom.

PS. warmode byłby odpalany tylko przez admina więc wyexpianie się korzystając z kogoś postaci odpada.
Walles jest nieaktywny