Zobacz pojedynczy post
Stare 05-03-13, 17:36   #1
Prenton
 
Avatar Prenton
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 36
Domyślnie Zadanie z polskiego

Napisz rekomendację powieści i zamieść ją w internecie. Możesz wykorzystać do tego liczne blogi o książkach dla młodzieży. Warunkiem jest jej opublikowanie, czyli wydrukowanie lub przekazanie nauczycielowi linku do Twojego tekstu.

Tak brzmi moje zadanie z polskiego. Nie wiedziałem na jakiej stronie to zrobić i akurat wszedłem na Altaron. Mam nadzieję, że administracja się nie obrazi. Tu chodzi o moją ocenę!

Chciałbym polecić wszystkim użytkownikom forum Altaronu książkę Johna Marsdena "Jutro". Jest to pierwszy z siedmiu tomów kultowego cyklu, który na całym świecie sprzedał się w 4 milionach egzemplarzy. Opowiada o 7 przyjaciołach: Ellie, Homerze, Lee, Kevinie, Corrie, Robyn i Fionie, którzy stanęli w obliczu wojny. Po powrocie z wycieczki orientują się, że ich miasto jest doszczętnie zniszczone i muszą uciekać przed żołnierzami. W międzyczasie niektórych z nich zaczyna łączyć silne uczucie. Uciekają w góry by przetrwać. Jak długo potrwa ich nieszczęście? Czy wróg zostanie pokonany? Nie ma innego sposobu na dowiedzenie się tego, jak przeczytanie tej fascynującej książki! Gorąco polecam i zachęcam do czytania następnych tomów.
Prenton jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem