Zobacz pojedynczy post
Stare 26-09-17, 16:07   #1
Azizy
 
Zarejestrowany: Gru 2015
Postów: 36
Domyślnie Sugestie by Azajzi

Witam, siemanko chciałem przedstawić kilka rzeczy, które moim zdaniem poprawiłyby grę na Altaronie więc przechodząc do rzeczy:

1.Zrobić zamiennik dla zwiadowcy spelli efo tote/olta tote ponieważ zasięg 3 kratek jest dobijający na zwiadku nazwać to Święta/Mroczna Strzała koszt many - 25 zasięg - 4kratki. Zapytacie dlaczego a no właśnie dlatego, że zwiadek ma największy dmg od 3 do 6 kratek a trzymać cały czas 3 kratki odstępu jest irytujące :P.[I zrobić, żeby dla spella był wymagany cel
ponieważ aktualnie zdarza się na pewno nie tylko mi uderzyć w "powietrze"]

2.Zmniejszyć koszty łusek dla Smoczego zestawu lub dać możliwość wycinania ich z Młodych Smoków.

3.Temat, który już poruszałem Wojownik Dual[2 bronie jednoręczne] tutaj jest kilka możliwości np. zmniejszenie kar o 50 zręczności bo chyba na 200 zręczności się miało minimalną karę więc zmniejszenie jej do 150 byłoby dobre ponieważ 150 nie jest tak ciężko wbić i warto by było grać. Inna możliwość przerobienie kar do dmg dla każdej broni z osobna.I trzecia przerobienie całego systemu duala :P.

4.Pacc możliwość kupienia w itemku poprawi to handel i tak dalej :P.

5.Taski i Questy skrzynkowe widziałem już w innym temacie więc nie będę tego wymieniał.

6.Mój pomysł dla RPG otsa nazwałem to "Pracą" polegało by to np. na tym, że idziemy do Drwala dostajemy od niego Siekierę i mamy za zadanie zebrać 500 drewna[Możliwość wyboru ilości] za które otrzymamy daną ilość złota.

7.Spell Odes - czas trwania moim zdaniem jest trochę krótki nie wiem jak odczuwają to inni :P co do Hape Odes się nie wypowiem ponieważ nie gram magiem.

8.Poprawienie mapy w kanałach Gospody pod Żelazną Pięścią chodzi mi dokładnie o krasnale. Najlepiej zrobić ją od nowa.

Jeżeli coś jeszcze przyjdzie mi do głowy to dopiszę ewentualnie może ktoś ma coś ciekawego do dodanie to może się tutaj wypowiedzieć :D.
Azizy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem