Zobacz pojedynczy post
Stare 19-01-19, 12:17   #90
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Ziomek, gram na Altaronie od początku jego istnienia, grałem wszystkimi postaciami i wszystkimi kombinacjami. To co napisałem to moja luźna propozycja, jak WG MNIE powinien wyglądać kolejny start nowego serwera. Nie każe mi iść na najtrudniejsze potwory? To co mam klepać kościane do końca moich dni? Na team hunt mnie nikt nie weźmie ( grając ele duch 1h ) bo tankować może każdy? Poza tym, to ADMINISTRACJA DECYDUJE w którym kierunku pójdzie Altaron. Jeżeli dalej uważają że Altaron ma być nudny to ich sprawa. KILKA dobrych lat spędziłem na Altaronie i doskonale wiem, że nie jest już to gra na kilka miesięcy.


@TEMAT

Na pewno co bym wprowadził to nowe zestawy, nowy ekwipunek do gry, a ekwipunek który leci z bossów, dał bym rangę tym przedmiotom jako legendarne przy czym wzmocniłbym ich bonusy. (zakładając że top100 graczy gra aktywnie w Altaron zdobycie full seta staje się praktycznie niemożliwe, przez co przydało by się żeby bonus seta był imbastyczny), powprowadzać seciki i na niższych poziomach dla UROZMAICENIA, jak i na wyższych (czyt. 100+) a po to, żeby nasza postać prócz lvla i skilli w jakiś sposób się rozwijała.
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem