Temat: [non-pvp] Rokita.
Zobacz pojedynczy post
Stare 30-09-12, 09:09   #61
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Następnym razem zanim się do mnie ustosunkujesz i zaczniesz o coś znów oskarżać to przeczytaj moje wypowiedzi. Przecież wyraźnie napisałam, że najprawdopodobniej ktoś bota w tamtym momencie miał, jednak wydaje mi się, że został on wyłączony przed Rokitą (przestraszył się kontroli?) gdyż bloker padł (czyli nikt go nie wyleczył).
Nie było mnie tam Irvizz gdzie padł i jak padł na combo czy coś w tym stylu?

Po drugie przepraszam ale chyba sobie żartujesz, "Ktoś bota miał, ale go wyłączył" tylko brakuje tam dopisać to chyba nic się nie stało.


Cytat:
Napisał slythia Zobacz post
czego w takim razie oczekujesz? Mam losowo wybrać jednego z magów i go zbanować, rzucić*kostką i ukarać wylosowanego czy zaszantażować ich, by się przyznali? Ukarać całą drużynę za błąd jednej osoby, tylko magów, a może zbanować cały serwer non - pvp? Skoro tak dobrze znasz nasz regulamin to czekam na instrukcję, bo już dawno przestałam rozumieć przesłanie, którym w tej chwili się kierujesz.

attax, dla mnie to było jasne oskarżenie kaela o bota. Ba, jeszcze na dodatek go obrażasz w tym momencie używając określenia 'kaleka'. Radzę zacząć się pilnować gdyż finał tej jakże przyjemnej konwersacji może okazać się nieprzyjemny.


ohh przepraszam literuffka chodzi mi o el kaelka :)))))))
Attax jest nieaktywny