Zobacz pojedynczy post
Stare 14-02-12, 19:45   #9
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
Samna :

1. Widze to tak ze kazda profesja rycerz, mag , zwiadowca może uczyć sie u swojego "mentora" kolejno Rycerz - Kowalstwo , Mag - Krawiectwo , Zwiadowca - Rusznikarstwo oczywiscie Rycerz mogłby nosić jakies plecaki wykonane przez Krawca ( maga ) czy tez zwiadowca mogłby uzywać zbroi wykonanej przez kowala ( rycerza ) mam nadzieje ze rozumiesz o co chodzi.

2. Ja to widzę tak bez jakiś specjalnych ograniczeń lecz przepisy na wykonanie placaka , zbroi czy tez nowej strzelby wymagały by lvlu oraz od odpowiedniego poziomu umięjetności, a przepisy wypadały by z potworów, lub tez byly by dostępne na odpowiednim lvlu za punkty nauki.

3. Ani to ani to rosło by Ci "Kowalstwo" które byłoby wymagane do tworzenia coraz to lepszych przedmiotów.

4. Alchemicy hmm ja alchemika odbieram tak - Profesja która potrafi robic rózne mikstury. Nie wiem czemu wlasnie alchemicy moga ulepszac bronie w kostce bardziej to by pasowalo do kowala wlasnie np dodanie do broni jakis dodatkowych zębów itp nie uwazasz ze ktoś kto robi wywary z np czerwonych smoczych lusek nagle ulepsza ci broń ? To tak samo jakby nauczyciel chemi mial uczyć jak zabijać wrogów na polu bitwy.

5. Samna tak samo jak bomby? mamy różdzki magie itp a tu nagle bomba? , broń palna nie jest czymś "nowoczesnym" nie mówie tu o karabinach tylko o kawałku rury z kolba i zamkiem z miejscem na wsypanie prochu który i tak przygotowywany byłby wlasnie przez alchemików no i dodałem również ze broń palna mogla by sie zaciąć.

6. Krawiectwo dla magów lecz można byłoby kupować od nich ich wyroby.

no wszystko rozumiem. :) w sumie masz rację z tymi bombami.. Altaron w końcu nie powinien stać w miejscu tylko się rozwijać, rozwijać, rozwijać, z naciskiem na rozumny rozwój. podoba mi się ten pomysł aczkolwiek tak bym zrobiła jak napisał Merv - czeladnik.

nie wiem co z dołączeniem do skilli Kowalstwa itd - to takie jedno ALE/a znak ?

póki co Attax to chyba jeden z najlepszych Twych pomysłów, widać, że napracowałeś się przy nim, wszystko obmyśliłeś -> bardzo podobało mi się zdanie xD: zgodnie z fabułą gry; na wszystko jak widzę masz odpowiedź.
To tyle ode mnie.

brawo :)
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny