Zobacz pojedynczy post
Stare 23-01-19, 14:01   #156
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Nie, nie uważam tak, ponieważ top 4 expiło prawie do końca edycji, niektórzy nawet w ostatnią noc. I jeżeli nawet na sezonowym w 3 miesiące jakaś jednostka wbije 250 level to po przeniesieniu będzie miał niecałe 200. i wciąż daleko mu do graczy z cpvp....Myślę, że przeniesienie w stosunku exp*0,5 będzie bardziej krzywdzące dla graczy z sezonowego niż cpvp. Musicie stanąć po obu stronach i zaakceptować kompromis. Popełniliście wiele błędów na cpvp, może takie rozwiązanie załagodzi sprawę.

Obie strony są niezadowolone czyli rozwiązanie jest dobre!...
Moim zdaniem przeniesienie powinno być tylko i wyłącznie 1:1. Owszem sprawi to napływ ludzi 200+ na serwer cpvp co z pewnością go w jakimś stopniu ożywi tym bardziej że będzie do dyspozycji większa mapa i spory quest którego nie da się przejść bez kilku osób 200+

Na cpvp jest wielka kumulacja błędów jak pisał Szuja. Złota rybka dla każdego czy WarMode. Ci ludzie już wystarczająco zyskali i niech ich dupy nie bolą że wpadnie jakaś konkurencja. poza tym jeżeli serwery Sezonowe stałyby się cykliczną codziennością (powiedzmy raz na pół roku) i tak na cpvp w większości będą grali ci co grają obecnie i może kilka osób więcej.

Koncepcja z Sezonowymi serwerami jest moim zdaniem rozwiązaniem bardzo pozytywnym. Łatwiej zachęcić nowych graczy przy starcie wszyscy od zera do tego po trzech miesiącach możliwy start na cpvp na wysokim poziomie.

Ja wiem że Altaron z założenia miał być projektem gry w którą się gra i gra zanim się coś osiągnie. Niestety obecnie ludzie są leniwi i jak nie widzą szybkich efektów to się zniechęcają gdy do tego dołożymy to że na serwerze są gracze którzy są w stanie nas przepędzić z każdego lepszego EXP to nikomu nowemu nie będzie się chciało tam grać.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem