Zobacz pojedynczy post
Stare 11-03-14, 15:38   #93
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Cytat:
Napisał adrianos20 Zobacz post
Oczywiscie, nikt nie zmusza, ale jesli Argumentami sa , ze Oplacasz Regularnie Gre od Samego Poczatku, bo DO CZASU byla warta tego, zniszczenie projektu wbrew graczom, ktorzy dokonywali platnosci, dochodzi do tego stracony czas , brak szacunku do graczy, traktowanie. Argumentem jest to, ze jak zaczynalem gre, bylo wszystko ok, az po 3 lat zmienili cos co graczowi moze sie nie spodobac , wydajac w tym czasie kupe kasy na rzecz 'Donate Pay'

Mialem taka sytuacje na innym serverze , ktory byl dosc slynny ;] a To ze nie odpuscilem, server zapalacil kare ;] przy czym Osoby , ktore zajmuja sie tego typu przypadkami (Pokrzywdzony Konsument) Na koniec powiedzieli , ze powinienem miec terapie , ktora pozwoli mi na sprzedzenie czasu w inny sposob niz granie :) Final byl taki, ze bylem u Psychologa pare razy a Server Zwrocil mi wydane Pieniadze i pewien % tego. Administracja Pisala mi prywtnie na Forum, ze mieli problemy z systeme dotpay itd. Ale to juz przeciez nie moja sprawa ...
Złóż jeszcze wniosek na CipSoft, że robią aktualizację rl Tibii, przecież ty zacząłeś grać na 7.4 i płaciłeś za to i grałeś i jakim w ogóle prawem robią update'y?!

Gościu, seriously?
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem