Zobacz pojedynczy post
Stare 13-03-22, 16:46   #26
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie Klient

Cytat:
Napisał corkarypto Zobacz post
+1 Chciałbym aby Administracja na tym zaczęła zarabiać i tym samym traktowała ten projekt profesjonalnie.

- Wersja gry w języku angielskim, przez co zwiększyć zasięgi i skale potencjalnych graczy. Więcej graczy to więcej $$$, co przeniesie się na dodatkowe pieniądze na rozwój projektu. Administracja musi powiedzieć sobie wprost że bez pieniędzy nie ma rozwoju. W Altaron jest włożony ogrom prac głównie wolontariuszy ale po pewnym czasie muszą przyjść pieniądze. Ludzi kompetentnych bez tego nie da się zatrzymać.

- Zrobiłbym coś z tym OTC clientem aby można było ustawić sterowanie pod siebie jak to jest na realTibi tzn. że można ustawić dosłownie każdy klawisz. No chyba że jest taka możliwość. Wiem są programy typu autohotkey itp ale jestem już leniwy i mi się nie chce kombinować.

- Włączyć światło w grze!! ja już jestem po 30 i moje stare oczy ledwo co widzą w tych ciemnościach. Kompletnie nie daję mi to klimatu, po godzinie zaczyna irytować. Można sobie załatwić jakiegoś lighthacka ale po co utrudniać życie.

Pozdrawiam

Proszo nie ma i nie będzie wersji Angielskiej zrezygnowali z tego jak zarówno nowego silnika gry by stworzyć grę od nowa, po prostu się wycofali z tego i mydlili oczy dookoła każdemu xD Tu się nic nie zmieni i nie poprawi już temu serwerowi żadnej przyszłości ani perspektywy.
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem