Zobacz pojedynczy post
Stare 11-08-18, 06:24   #233
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał 5310053 Zobacz post
Bełty swoje ważą, runy nie ważą. Zwiadowca bez robionych potek/robienia sobie bełtów pojdzie na expa na 40 min i musi wracac, mag może siedzieć na pociskach i manasach pół dnia. Chuja a nie żywotność, lecząc się po 400 z hape tawisa w porównaniu do 600 maga nekro, + uhy maga za 1400, uhy zwiada za 700 xD. Patrzysz najbogatsi zwiadowcy? Wydaje mi się że ty z fafka utrzymujesz lidera jeżeli chodzi o ilość zdobytych talarów. Proszę Cię, sam mówiłeś że z lekka ręką stoisz po 5 hydr które cię nawet nie tykają. Szczerze? Ja bym tylu nie wystał bez potek na hp. GRANICA ISTNIENIA XD. Ostatnio byliśmy na piro i wyszliśmy jakoś na 0, ty strzeląc z sdkow. Z fafka raz w 3 poszliśmy, wy na sd i tak był profit. A raz ja poszedłem z puginałami, to w połowie kółka musiałem zmienić na bełty, bo by nie wystarczyło mi 2 multi maga żeby kółko na dole zrobić xD. Po co expić na hydrach, rekinach czy górskich z sd, jak o wiele lepiej sprawdzają się nutki, co nie?
Nie mozna wszystkiego traktowac doslownie, raz mnie nie zbija do reda, a raz latam red-full i na to nie ma wzoru jakie sie hydry trafia i jak im hity posiadają. O tym mowilem z sdkami, na endgejmowych potworach to pasuje zeby sie na nich zarabiało albo przynajmniej nie traciło- jak nie na piromantach to na czym? i przyklad z tego samego expa odnoscnie przezywalnosci, wybiegasz dobijac kaplanki i masz w dupie bo nie padniesz na fale, ja wybieglem dobic i mnie zmiotła, i palek nie jest przezywalny? Nie mowie ze tak nie powinno byc, ale za to ze jestem taki papierowy bije te pareset wiecej. SDki fajne tylko zabieraja 2,(6)x wiecej many dajac ilosciowo 60% strzałow w stosunku do pocisków wiec trzeba wypic te 2,(6)x manasow wiecej zeby miec 60% pocisków(-strzałów), robienie tego na malych manasach solo jest masakrycznie żmudne i jak dla mnie niewykonalne(robione na mixach maga juz nie sa takie tanie i "zwrotne").

Ostatnio edytowane przez hejhop ; 11-08-18 o 07:31
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem