Zobacz pojedynczy post
Stare 27-11-13, 07:04   #12
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Popieram Zurvego, wszedzie tylko Kael snujący swoje pierdoly i wielkie zale. Porzygac się od tego można juz. Miał MG, miał swoją szansę - gówno zmienił, no ale nadal myśli, że nadal ktoś go bierze pod uwagę.

A regulamin dobry, wylecialo dużo niejasnosci i podwojen. No i cos się zaczyna dziac.
A to jest obowiązek czytania postów Kaela? Nie pasuje, to nie czytaj, nie rozumiem tego. Widzę, że niektórym się skończyła maść na ból dupy i teraz się czepiajo. xD
Fajnie by było, gdybym z racji posiadania MG mógł cokolwiek zmienić, ale widać, że takie pionki jak Ty nie wiedzą i nawet nie potrafią sobie wyobrazić jak to działa naprawdę.
Poza tym, tak naskakujecie na mnie, że niby się spinam (podczas gdy daleko mi do tego, a wszystkie takie posty piszę z rozbawieniem), a sami zachowujecie się tak, jakby nikomu nie było wolno nic napisać. Taki kraj, taki ustrój, że każdy może pisać co mu się żywnie podoba, misiaki. ;*

edit down:

Cytat:
POPIERAM Zurviego i może zlokalizujmy mu odpowiedniego specjalistę? bo jeszcze biedak zamiast do psychologa pójdzie na czyszczenie odbytu.
Ktoś tu chyba ma traumatyczne wspomnienia z poszukiwania lekarza. xDDD
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....

Ostatnio edytowane przez Wicked ; 27-11-13 o 12:59
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem