Zobacz pojedynczy post
Stare 27-08-13, 21:55   #44
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

Niech trolle twardziele widzą niewidzialnych i zmniejszyć z nich loot (ze wszystkich trolli) bo na niskich lvl jest tam naprawde za szybki exp i do tego wychodzi się na zero albo lekki minus, już ktoś pisał że najpiwr muszą zarobić na pierścienie (jeśli nie są nekromantami) ale zrobienie paru lootbagów na 20-30 lvl nie jest adekwatne do wyciągania 100-200k/h. Zwiększyć lekko siłe, exp i loot dla elfów i orków(tylko Berkserkerów nie zmieniajce) dodajcie jakieś itemki typu katana, płytowy pancerz, siekiera (rzadko) myślę że to zachęci graczy w przedziałach lvl 10-15 do grupowych polowań tam bo teraz te miejsca naprawdę świecą pustkami i są tylko dlatego "jak to gra rpg beż elfów i orków?!" hmm i w sumie to wszystko miałem okazje sprawdzić wszystkie potwory (poza tymi nowym najsilniejszymi typu gargantuany, szkwały, praojce itp) na różnych przedziałach lvl i dla mnie jest w miare okej (pozatym że dla mnie wszystko powinno być trudniejsze :D)

smuci mnie troszkę że większośc ludzi z non-pvp pisze że albo coś jest za silne albo że ma słabego lota, ta gra i tak jest już łatwa... mam nadzieje że administracja nie bedzie szła w tą strone :)

@down no może przesadziłem z 20 lvl ale taki 30-40 już tyle wyciągnie a i tak bedzie to o wiele za dużo.

Ostatnio edytowane przez sidexxx ; 27-08-13 o 23:02
sidexxx jest nieaktywny