Zobacz pojedynczy post
Stare 26-08-18, 03:27   #29
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pawlo182 Zobacz post
Dlaczego prawie każdy pomysł administracji jest dobry na testach, ale w grze już nie?
Exp robiony w warmode... No i co z tego? Ktoś z h lvl wbija 1kk expa w godzinę, noobek z 20 lvl go zabija i ile z tego dostaje? 50k? A h lvl ile traci expa? 1-2kk? W ostatecznym rozrachunku to się nie opłaca. Będą to robili gracze którzy mają dość kasy lub na tyle długo grają w altaron, że mogą kupić exp dla nowej postaci.
Jeżeli mam 2 postacie hlvlowe i postanawiam zrobić trzecią to dlaczego znowu mam przechodzić przez "piekło" expienia low lvlem? Kupuje expa lub biorę od innego chara zmniejszając mu lvl. W ten sposób będą 2 osoby grały zamiast jednej, bo nowa postać będzie grana (w końcu pp coś został kupiony exp) no i h lvl będzie grał bo musi zarobić stracony exp.

Po za tym pewnie wiele jest takich osób, która jest zawiedziona zlikwidowaniem nona, zabraniem połowy lvl, skilli i ekwipunku, więc chcą oddać to co im zostało tym którzy grają. Tak ma mój brat, który stwierdził że nie ma zamiaru grać tylko po to żeby znowu wszystko mu odebrać.
Po 1 musisz miec 60 lvl zeby moc z tego skorzystac. Po drugie dostajesz 50% expa tego co stracil zabity. Czyli z 2kk co straci 200 lvl ty dostajesz 1kk.
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem