Zobacz pojedynczy post
Stare 26-08-18, 01:56   #28
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał sokoskiii Zobacz post
Za wykorzystywanie war moda w niewłaściwy sposób Ban na 30 dni.
IV Podczas gry zabronione jest:
1-sprzedawanie, kupowanie bądź wymiana przedmiotów, pieniędzy z gry czy kont6 za prawdziwe pieniądze bądź inne, nie należące do gry rzeczy (przykładowo za konto lub przedmioty do gry Tibia),
Także za sprzedawanie expa (czy tam oddawanie go z dobrej woli..) należy się kara.
No dobrowolne oddanie nie jest wymianą.
Bardziej bym to podpiął pod zachowania uznane przez administracje za niewłaściwe czy cos w ten deseń był podpunkt regulaminu. Jednak na początku podjęcia przez selba dialogu, pamiętam, że wypowiadał się, że było to złe i będzie utrudnione, dopiero w trakcie nacisków wysunęły się jakieś pomysły o cofaniu. Wobec tego powtarzał będę do zajebania: Apeluje o zaprzestanie prób prowadzących to cofania expa, nauczony doświadczeniem doprowadzi to jedynie do problemów, bo tak jak jeszcze cofniecie mi artezonowego expa(tak szuja, tylko artezonowego) przezyje, tak zabranie mi czegos więcej bardzo mnie wewnętrznie podłamie. Nie ma z tej sytuacji wyjścia zadowalającego każdego, dlatego po raz enty sugeruję wprowadzić dedykowany tej sytuacji podpunkt regulaminu sformuowany wedle uznania administracji z nadzieją, że konsekwencje działać nie będą wstecz(wydaje mi się to logiczne, ale roznie tu bywalo) i zyc dalej skupiając się na czyms produktywnym a nie zaspokajaniu jakiś prymitywnych ambicji. Nie stała się żadna tragedia, nie biegają 500setne lvle, magowie jak solowali przed tym tak i potym soluja bossy i gra ma ważne części do poprawy, a nie szarpanie się o wbitego NIEBUGIEM(szuja) expem.

Ostatnio edytowane przez hejhop ; 26-08-18 o 02:17
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem