Zobacz pojedynczy post
Stare 15-05-15, 20:37   #12
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sacred Zobacz post
A ja nadal podtrzymuję swoje stanowisko. Jedyny sposób, aby wykryć bota przez system jest napisanie skryptu, który sprawdzałby wysyłanie pakietów przez owego "przestępce". Jak sami potwierdziliście "do listy zostały dodane 3 programy, za które leci ban". Skoro program jest tylko uruchomiony podczas gdy włączamy Altaron, dlaczego leci z automatu ban? Dlaczego postać jest banowana, gdy bot/tasker nie wykonał żadnego ruchu, nie wysłał pakietu etc.? Jedynym wyjaśnieniem jest ingerowanie w pracę systemu - tj. - jakie programy są jeszcze oprócz Ataronu włączone.

@Edit
Jeśli się mylę, proszę mnie pouczyć, ale np antybot w WoWie działa na zasadzie wykrywania wysyłanych pakietów i wykonywania funkcji w określonym odstępie czasu lub wykrycie algorytmu, który powtarza sekwencję co jakiś czas. W momencie, gdy w bocie/taskerze żadna funkcja nie jest aktywowana, system nie może niczego wykryć, ponieważ nie są wysyłane żadne pakiety. Zapoznałem się z mechaniką antybotów w wielu grach, gdzie jest on stosowany, ale tylko w przypadku Altaronu zastanawia mnie ban z automatu, nawet gdy nie używamy bota/taskera.
Gdy włączy Pan jakiegokolwiek bota to zauważy, że pierwsze co robi on po włączeniu - wykrywa postać, więc nie zaczyna działać, gdy włączamy scrypta a od razu przy uruchomieniu, nawet gdy używany jest na innym OTSie wykrywa wszystkie clienty tibii i postacie (stąd również 'niesłuszne' bany w Tibii). W przypadku taskerów wykrycie działa na innej zasadzie, której nie zdradzę bo każda osoba, która potrafi randomo je ustawić znając założenia systemu ominęłaby go.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem