Zobacz pojedynczy post
Stare 24-09-13, 16:00   #126
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał 85985 Zobacz post
Czy ktoś Ci bronił zacząć na początku serwera,bić lv i spędzać wiele godzin przed Altaronem?
Dojebałeś ostro, jesteś taki tępy, czy tylko udajesz?
A może nie wszyscy dowiedzieli się o tym serwerze zaraz po tym jak wyszedł?
A dlaczego ja teraz mam spędzać jeszcze więcej godzin i to o póltora raza więcej, żeby osiągnąć to co inni?
A niby w jaki sposób większe lvle tracą na tym więcej niż niższe? Serio taki tępy jesteś?
Nie dość, że zajmie mi w chuj czasu, żeby nabić taki lvl jak te h-lvle to i tak będą mnie obejmować DOKŁADNIE takie same zasady jak ich obejmują, a mimo to nie musieli Tyle napierdalać, żeby wbić te lvle jakie mają.
Najlepsze rozwiązanie jak już mówiłem to albo cofnąć to do stanu poprzedniego i zwiększyć moc potworków, a jak administracja się tak uparła na -30% exp=trudniej(GŁUPOTA) to należy też obciąć 30% expa wszystkim graczom, niby dlaczego nie chcą tego zrobić? No pytam się Dlaczego?

Pozatym zmiany nie powinny dotyczyć licoru, bo jest kurewsko za trudny jak na gracza który dopiero zaczyna, 2 expa za rata? HAHA.

A własnie, gratuluje administracji, a szczególnie pomysłodawcy(który obstawiam jest idiotą?) stracenia 90% graczy którzy zaczeli swoją gre w ostatnim tygodniu/dwóch, oraz obstawiam około 30% graczy ogólnej populacji altaronu :)
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem