Temat: Zapowiedź I
Zobacz pojedynczy post
Stare 13-04-14, 23:27   #39
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Ja osobiście uważam, że :Kael jest mądry facet; wie, co pisze i zawsze opiera się na jakichś podstawach. Ale (bo zawsze jakieś ale być musi) metafora pawia i rozdymki może i byłaby trafna przy zapowiedziach poprzednich aktualizacji. Tam pokazane było wszystko jak najpiękniej, a wychodziło... No, moim zdaniem nie najgorzej, ale każdy może mieć własne zdanie na ten temat.
Tutaj pokazano naprawdę niewiele. W przygotowaniu jest naprawdę masa rzeczy. Dotyczy to tak poprawek, jak i modernizacji, czy nowości.
Przyzwyczajono nas wszystkich do tego, że proponując pewne modyfikacje, bądź usprawnienia w rozgrywce, doczekujemy się odpowiedzi "nie da się/silnik nie pozwala". Nie wiem, czy ktoś zauważył, że niektóre tematy, które w ostatnich tygodniach doczekały się odpowiedzi, mają na koncie powyżej dwóch lat oczekiwania. Czy to dlatego, że zmieniła się administracja? Czy też dla tego, że w ekipie technicznej pojawiły się nowe siły? Nie wiem i niewiele ma to dla mnie znaczenia. Ważne, że ruszyło, że dawne błędy nie są już "nie do naprawienia."
Jeśli chodzi o nadchodzącą aktualizację, to mogę obiecać w moim własnym imieniu, że będzie największą, jeśli chodzi o podwaliny, o poprawę starych niedociągnięć.
Wiem, że wszyscy chcecie nowości. Zadań, map, misji, balansu profesji itd. Tego nie obiecam, bo nie ja dad tym pracuję, ale jestem dobrej myśli. Bo wszystko jest teraz traktowane na serio w takim samym stopniu.
__________________
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Tym tępym jesteś Ty...
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem