Zobacz pojedynczy post
Stare 21-02-18, 00:07   #58
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zetix Zobacz post
Makon co poradzić masz poziom jaki masz i im się wydaje że masz nie wiadomo jaki EXP/h. Może i masz nienajgorszy ale to jest żałosne jak Zwiadek bije na tym samym poziomie tak samo mocno jak rycerz z miecza z tą różnicą że Zwiadek z dystansu a Rycek w Zwarciu. Jedyna możliwość expienia na niższych poziomach (choć absurdalna jak dla rycka bo magia) haper rago została niesamowicie obniżona. A już zupełny absurd biłem wczoraj z ręki Żywiołaki Energii. Próbowałem z Lodu (niby wrażliwe) i na full Ataku biłem po 30-50 a obrywałem po 150. Próba z Ziemi to samo. I znowu misje wyczyściłem z haper rago po 200.

Wybrałem Woja żeby sobie spokojnie pograć że nie pada szybko a tu
Dwa mocniejsze moby do tego Żuczek i hp leciii Normalnie KOMEDIA.
Ogólnie mam wrażenie że mój niby BLOKER strasznie „miętki” jest
A tu piszą !
Grałeś teraz blokerem ? Spróbuj ! Zrób 90 lvl wytrenuj obrone i atak na 115 i spróbuj pójść solo np na Żywiołkai Ziemi zobaczysz jak obrywasz, a jak bijesz. Bez czarów możesz mieć czasem problem z jednym sam na sam Taka to ta twoja obrona. (pomijam tu zupełnie umiejętność gry). Mówię o zwykłym teście sam na sam po skosie.


Nie grają profesjami mają jakieś wyobrażenia i tylko by nerfili i nerfili a może sobie myślenie ZBUFUJCIE bo to jest już nudne.

Ale ja Zetix tego lvla nie dostalem od Selba;] Sam tez musiałem przebijać się przez wszystkie lvle.
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem