Temat: Zapowiedź II
Zobacz pojedynczy post
Stare 18-04-14, 17:45   #9
mikeleplacido
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Lublin
Postów: 279
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Obecną umiejętność walki wręcz zastąpiliśmy siłą.
Rozwijanie tej umiejętności będzie ważnym aspektem w grze, ponieważ to od niej zależeć będzie, czy jesteśmy w stanie założyć daną część ekwipunku czy też nie. Ponadto - postacie, które będą miały większą umiejętność siły, będą w stanie udźwignąć więcej rzeczy.
Posiadanie dużej umiejętności siły będzie więc jednym z priorytetów podczas gry.
Rozumiem, że mag posiadający na chwilę obecną 10 poziom walki wręcz, musiałby wbijać poziom siły przez minimum 2/3 tygodnie bez przerwy, aby udźwig i części ekwipunku, które moglibyśmy założyć były w miarę zadowalające?

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Większość bonusów otrzymywanych za skompletowanie zestawów zostało usuniętych. Od teraz, by mieć dodatek do swojego rynsztunku, należy go ulepszyć specjalnym kamieniem. Jednak, by móc to zrobić, dany przedmiot musi posiadać wnękę.
Mam nadzieję, że nie ma to jedynie utrudnić gry.

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Kamienie mają różne jakości. Zależą one w dużej mierze od umiejętności alchemii postaci, która je tworzy.
Jest niewielu magów, którzy są alchemikami. Rycerze i zwiadowcy nie będą musieli wydawać pieniędzy na zakupienie takich przedmiotów od graczy, bo sami będą mogli takowe stworzyć. Większa część magów nie będzie miała takiej możliwości (z czym wiążą się kolejne wydatki).

Przepraszam, że wypowiadałem się jedynie na temat magów, ale jest to prawdopodobnie jedyna profesja, o której mogę coś napisać.
mikeleplacido jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem