Zobacz pojedynczy post
Stare 22-03-17, 18:53   #2
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wywra Zobacz post
Ogólnie, to jestem w trakcie tworzenia mapy w RME ze sprite'ami Altaronu. Mapa ma być bardzo duża, ma mieć swoją legendę i nie powinna wpływać na planowaną fabułę Nowej Gry i być raczej osobnym wątkiem, zatem nic nie będzie psuć.

Mapa jest w fazie początkowej, ale mam ogólnie 100% szkicu, mniej więcej zarys i pełen plan w głowie. Aby nie być gołosłownym, dopieściłem jeden fragment, praktycznie środek tejże mapy, aby pokazać Wam, jakiej jakości będzie coś co stworzę. Jak się spodoba historia i screen, to przygotuję jeszcze 5-10 screenów i zobaczymy co dalej :)

Zacznijmy więc dosyć długą historię, jednak mam nadzieję wciągającą :)







Mapa może wyglądać chaotycznie po tym screenie, ale każdy przedmiot na nim ma swoje zastosowanie, o czym opowiadałaby legenda i NPC :) Za błędy i bugi również przepraszam, oczywiście będą poprawione i w ciągu 5-7 dni podeślę nowe screeny.
Wyspa byłaby świetnym expowiskiem dla wielu leveli, zarówno Abitańce na początku, jak i high-levelowi Zindoktrynowani i demony po drugiej stronie. Zrobiłbym nawet inny wymiar, do którego można by było się dostać bo ukończeniu questu na tą wyspę, ale to zależy od Was.

potencjalne FAQ:

1. Jak duża ma być mapa?
- mniej więcej równa wyspie, na której leży Edron w Tibii.

2. Ile masz już zrobione?
- oczywiście sporo więcej niż na screenie i oczywiście wymaga to poprawek i są to szkice. Mam cały kontur wyspy, Syjamską Rzekę, trochę skażonych terenów i trochę abitańskich. Póki co, więcej nie robię.

3. Dlaczego więcej nie robisz?
- jeśli administrację zainteresuje ten pomysł, będę prosił o oficjalne sprite'y do tworzenia mapy, gdyż te, które mam, są ze starej wersji Altaronu i zawierają sporo tibijskich. Muszę też mieć wsparcie graczy i widzieć ich chęć, do wprowadzenia tego :)

4. Co ma być na tej mapie w ogóle?
- wszystko jest zawarte w tej dłuuugiej historii na początku :)

5. Masz pomysły na questy, NPC, itd?
- owszem, mam genialne pomysły powiązane z fabułą opisaną wyżej. Więcej zainteresowania graczy = więcej szczegółów :)
gówno z twojego starania bo i tak Cie nie dopuszczą do map itp
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem