Zobacz pojedynczy post
Stare 30-06-13, 12:35   #9
smoku71
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 24
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Piszesz mi, że rycerz 1h ma bić tyle samo, bo mu tarcza nic nie daje na mocniejszych mobkach, choć na pewno coś daje.
Zgodzę się - rzeczywiści daje - bonus do hp z setu - 10% hp.
Natomiast jeśli chodzi o blokowanie obrażeń potworów, które zadają obrażenia tylko z magii - nie daje nic.

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Więc gdzie masz sens zakładania rycerza 2h jeżeli na początku ma taką męczarnie wbijając ten 30 poziom
Chcesz balansować profesję pod 30 poziom?
Wystarczy robić daily questy, żeby go wbić w krótkim czasie, praktycznie nie expiąc. Poza tym porównaj hity rycerza do 30 poziomu 1h i 2h.
Wtedy raczej nie spamujesz z odes rago i różnica jest dobrze widoczna w mele.

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
elementalistą dostaniesz bardzo dobry czar "tarcza żywiołów" rycerzem 1h.
Zgadzam się. Jako duch masz jeszcze daarfę, która podwyższa skille (w tym obronę tarczą o ~50 lvli na 2 minuty)

Czy nekromaci mogliby się wypowiedzieć na temat różnicy uderzeń graaty?
W sumie to czar dostępny dla bardziej zaawansowanych graczy.

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Nowe sety dla rycerzy 1h są o niebo lepsze od setów dla rycerza 2h, czasami nawet 10% więcej hp.
Nie znam nowych setów dla rycerza. Tak jak wspomniałem wcześniej, stare dawały zazwyczaj 10% więcej hp dla 1-ręcznego.
Trudno mi powiedzieć czy np. koszt zakupu bitewnej tarczy dla gracza na 90 poziomie, jest opłacalny dla 10% hp czy nie.
W razie śmierci i utraty znowu takową tarczę trzeba zakupić, albo kupować blessy.
W każdym razie tak do końca za darmo tego bonusu nie dostajesz.

W przypadku 90lvl+ rycerzy już tak kolorowo nie jest z ekwipunkiem (ceny tarcz i broni)

Dla przykładu: kup teraz świętą tarczę, lub tarczę chaosu.
Ja zdecydowanie dłużej będę kompletował choćby święty set, ze względu na dostępnoć i cenę takiej tarczy.

@Tuz Pik: Zgadzam się co do współczynników w 100%

Ostatnio edytowane przez smoku71 ; 30-06-13 o 12:43
smoku71 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem