Temat: [inne] Last Legion vs Ignis
Zobacz pojedynczy post
Stare 19-08-11, 17:02   #24
Vetius
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 16
Domyślnie

Witam. Pozwólcie że ja coś powiem. Na altaronie obecnie gra moze 50 osob.. Taka prawda ze jedynymi gildiami ktore graja jest sunblade i last legion. Nie wiem o co sie tak kłócic.

Teraz do Sadysty. Człowieku kim ty jestes, zeby mówic ze jestesmy waszymi przydupasami? Ciągle żyjesz tym noobwarem 30 lvlami na początku servera? skonczyl sie ten war a ty niedlugo po nim przestales grac. To że mielismy od was nizsze lvle bo sporo pózniej zaczelismy grac i nikt z nas nie maniaczył zeby wbic szybko poziom.

P.S W d***e mam altaron, dla mnie gra znudziła się juz w 100%, nie ma nic nowego, gra coraz mniej ludzi, jednył słowem jest zupełnie nieciekawie. A przecież to jest tibia, czemu by nie grac na RL tibii tylko tu??? Altaron to tania podróbka, lepiej by wam było zrobic porządny OTS, niz z tibii robic jakis bajzel. Żegnam\



I to zdanie Sadysty " ZA CZASÓW RZĄDZENIA PLANU B" hahaha, a odpowiedz jest prosta. Bo nie było Żadnej innej gildi, bo ludzie nie chcieli w to grac, byliscie jedyna gildia na serverze.
Vetius jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem