Zobacz pojedynczy post
Stare 08-06-14, 08:34   #19
Breaner
 
Avatar Breaner
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 88
strzałka Dzień pomocy mieszkańcom Altaronu!

Breaner przywitał kolejny dzień z lekkim bólem głowy spowodowanym ponownie zbyt hucznym świętowaniem kolejnych postępów w świecie Altaronu...oczywiście to wszystko za sprawą jego ulubionego pitnego miodu .
"Szybki trening umiejętności na pewno mnie rozbudzi!" - pomyślał.






Następnie jak zawsze udał się w odległe miejsce aby nabyć więcej doświadczenia. Był ciepły, spokojny poranek - "Chyba jeszcze przysypiam jednym okiem, wybiorę się na dobrze znane mi stworzenia...Smoki!".





Ten dzień należał do wyjątkowo ciężkich, tak bardzo jeszcze nigdy się nie trudził i nie starał...



Uradowany zdobywał coraz wyższe poziomy doświadczenia! Wszystko po to aby w przyszłości móc obronić Altaron przed każdym możliwym zagrożeniem...





"Najważniejsze że ide do przodu, coraz bliżej celu..."



"Jestem już wystarczająco silny na dalsze przygody, dzisiaj pomogę okolicznym mieszkańcom...na pewno przydam im się do pewnych zdań."



"Początkowo pomogę kucharzowi w mojej zaprzyjaźnionej gildii nekromantów. W końcu muszę im udowodnić że jestem lojalnym członkiem!"



"Jan, dzięki któremu uzyskałem zgode na wejście do jednej z gildii w której obecnie jestem również powinien otrzymać dziękczynną pomoc..."



Breaner pamiętał również aby pomagać zwiadowcom, w końcu sam jest jednym z nich i wie jak denerwujące jest to gdy kończy się amunicja.



Ostatnią misją jaką dzisiaj rozpoczął było zabicie i zebranie sporej ilości dusz nieumarłych - "Ta misja zajmie mi trochę czasu...mogłem wziąć ze sobą miód pitny dla przyjemniejszej wędrówki ".



Tym razem nie musiał już spędzać nocy pod drzewem za karczmą, które od początku przygody odwiedzał co noc na dobranoc. Ten dzień okazał się dla niego bardzo szczęśliwy! Jego pierwsze, własne cztery kąty!
"Spokój, cisza i co najważniejsze wygoda...!" - z tą myślą nasz bohater odpoczywał po ciężkim dniu w swoim nowy, wygodnym fotelu...


__________________
"Pamiętaj kim jesteś..."
Moja historia -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11176
Kupię/Sprzedam -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12468
Breaner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem