Zobacz pojedynczy post
Stare 01-06-14, 00:46   #14
Breaner
 
Avatar Breaner
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 88
strzałka Dzień pełen niespodzianek!

"To będzie zwykły, spokojny dzień. Postaram się dzisiaj nie przemęczać, w końcu też potrzebuję trochę odpoczynku!" - Pomyślał Breaner budząc się w łóżku, które znajdowało się w gildii magów. Dzień wcześniej rozmawiał tam ze swoim przyjacielem do późnej nocy i oboje zasnęli w kilka chwil.

Rutynowo udał się do depozytu miasta zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy. Spotkał tam swojego przyjaciela Casuala z którym zamienił kilka słów.




Jak zawsze przed kolejną przygodą musiał się rozgrzać, w końcu krótki trening jeszcze nikomu nie zaszkodził





"Skoro planuje dzisiaj spokojny dzień mogę sobie pozwolić na kilka dzbanów pitnego miodu w tutejszej gospodzie" - pomyślał uśmiechając się do siebie w duchu

Los chciał, że w gospodzie ktoś już na niego czekał - to Mrsanczo! Przyjaciel broni, który tak jak i on nie stronił od dobrze przygotowowanego pitnego miodu! Efekt tego spotkania był dla Breanera dosyć zabawny...




"Muszę odwiedzić Minotaury! Sprawdzę czy tym odrażającym potworom nie przyszło do głowy podejść bliżej miasta..."
Nagle ku jego zaskoczeniu...




"OH NIE ! TO Wito! Boss minotaurów! "



Niestety był jeszcze za słaby aby stawić mu czoła i posłał list do Furya - człowieka od którego dostał swoją obecną broń - "On na pewno sobie z nim poradzi!".

Po przygodzie z Bossem Wito poczuł że taka sytuacja nie może się powtórzyć - "Muszę być na tyle silny żeby obronić Altaron przed każdym możliwym potworem! Czas na trening siły!"



Ten dzień zaczyna być coraz bardziej zaskakujący...a miało być tak spokojnie.



Po krótkim pobycie na Smokach, nasz zwiadowca udał się do miasta - "Na dzisiaj mi wystarczy".
Nagle spotkał na swojej drodze bardzo agresywnego gracza! Na szczęście dzięki determinacji w zdobywaniu doświadczenia ów gracz nie był dla niego zagrożeniem.




Udając się do depozytu gdzie zawsze przebywał na koniec dnia zobaczył w oddali potężnego czarodzieja - "Taki gracz nawet nie spojrzy na kogoś takiego jak ja..." - pomyślał. Zobaczył jednak, że człowiek zmierza prosto w jego strone, poczuł że serce bije mu mocniej...



Tak miłego zaskoczenia dnia się nie spodziewał! Po raz kolejny jego starania zostały docenione. "Dzięki takiej motywacji moge zdziałać wszystko! A miał to być zwykły, szary dzień..."
__________________
"Pamiętaj kim jesteś..."
Moja historia -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11176
Kupię/Sprzedam -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12468

Ostatnio edytowane przez Breaner ; 02-06-14 o 01:24
Breaner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem