Zobacz pojedynczy post
Stare 17-12-11, 22:56   #17
Lord Darkei
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 63
Domyślnie

Nie oszukujmy się przecież te outy są słabe(wygląd tibii 7.6) spodziewałem się czegoś lepszego ale się zawiodłem, jeśli nie uważacie się za ots lecz za polską tibie to te stroje są na prawdę za słabe, Demon Hunter outfilt(wasz grabarz) jest zrypany totalnie, pogorszyliście tylko, w pierwszej zapowiedzi na ss kamienny golem wygląda jak sterta kamieni, jak by w komentarzach ktoś nie napisał że to golem to do dzisiaj bym się nie kapnoł.Te stroje są dobre na ots średniej klasy, lecz nie na poważną grę, zatrudnienie Shitake by wam wyszło na lepsze, jego prace są lepsze od Cipsoftu, bo wasze to im nawet do pięt nie dorastają szczerze mówiąc. A teraz kwestia zapowiedzi, są one do niczego, jedne zdjęcie i trochę tekstu, no proszę jeśli uważacie sie za poważny serwer i mówicie że Altaron to nie ots to się postarajcie bo jak narazie pokazujecie poziom słabego otsa, to juz na otsach są lepsze zapowiedzi niż te wasze.
Przestańcie się nazywać polską tibią, bo troszkę Polskę ośmieszacie, bo jak dla mnie jesteście typowym otsem z małą ilością graczy nie przekraczającą 50 osób online, żeby się nazwać drugą Tibią to musicie być lepsi od tej pierwszej lub jej chociaż dorównywać we wszystkim a tu nie dorównujecie jak na razie w niczym. Pewnie teraz pełno ludzi wyskoczy z bluzgami, lecz ja tego nie napisałem ze złości tylko prawdę, bo tak przecież jest.
Lord Darkei jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem