Zobacz pojedynczy post
Stare 04-05-14, 13:32   #8
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

Proponowałbym przyjrzeć się czarowi "wielkie wampirze uderzenie".

Wojownik necro nie posiada dobrych czarów leczących przez co do tej pory był bardzo pokrzywdzony, skoro już daliście nowy czar który przywraca życie poprzez zadawanie obrażeń to warto się zastanowić jak długo on ma trwać, jest on równie niezbędny co czar "gruboskórność" do zdobywania doświadczenia a ten drugi działa bardzo krótko ale chwile po tym gdy się skończy można go użyć ponownie, zatem expiąc sobie takim wojownikiem necro i używając czaru "wielkie wampirze uderzenie" który zabiera 300 many oraz wymagany jest 120 poziom, oczekuje że będę mógł z niego korzystać tak jak został zaprojektowany czyli do regeneracji życia, natomiast exhaust jaki jest nałożony na ten czar nie pozwala mi na to.

Sugeruje aby można było użyć czaru ponownie zaraz po tym jak skończy się jego działanie.

Argumenty typu: masz jeszcze uhy, potiony do leczenia do mnie nie trafiają, gdyż każdy wojownik może tego używać, a porównując czar "wielkie wampirze uderzenie" do leczenia wojownika duchownego dalej on ma przewagę gdyż używać może kiedy chce, necro musi zadawać obrażenia aby móc regenerować życie.

Do tej pory było bardzo mało wojowników necro z wiadomych przyczyn, dlatego będę się upierać przy swoich racjach i chciałbym aby garstka pozostałych wojowników necro mnie poparła.

Druga sprawa, jak to napisał beger321 wyżej, kostelnaar + oreh wreh kolidują ze sobą, należy to poprawić.

Trzecia sprawa, paraliż dalej nie spowalnia w widoczny sposób postaci.

Pozdrawiam
Tuz Pik aka Zonk
Total jest nieaktywny