Temat: [rekrutacja] Sin'Selema
Zobacz pojedynczy post
Stare 05-05-11, 13:41   #6
Metos
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 2
Domyślnie

Nazywam się Metos'Aghtblon. Jednak ludzie często przeinaczają moje imię i jestem znany również jako "Mentos" .Należę do rodu Aghtblonów od niepamiętnych czasów panuje w krainie zwanej Rynlan. Leży ona pomiędzy dwiema rzekami mającymi źródła w górach Kwazi, które otaczają miasto Raindar. Pierwszym mężnym rycerzem, który zapisał się na kartach historii Altaronu był Lemanuie de Aghtblon - mój praprapradziadek. Walczył on u boku Króla Radlana. Zginął na początku Wielkiej Wojny. Był jednym z posłańców zamordowanych przez tamte bestie... Mój ojciec - Flowyn Aghtblon bardzo dużo mi o nim opowiadał. Lemanuie jest dla mnie wzorcem rycerza.

Mój pierwszy miecz dostałem od mojego ojca na pierwsze urodziny. Ja tego nie pamiętam, ale rodzice opowiadali mi, że tego samego dnia zabiłem wielkiego szczura, który wyjadał nasze zapasy. W wieku 10 lat mogłem wybrać kim chcę zostać w przyszłości. Idąc w ślady moich przodków zdecydowałem zostać rycerzem. Po przejściu rytuałów wyruszyłem w podróż na smoku do Neolith. Przez te 8 lat spotkało mnie wiele przygód, jednak czuję, że to dopiero przedsmak tego co ma mnie czekać gdy zostanę rycerzem.

Dziś są moje 18naste urodziny. W moich rodzinnych stronach do klanów można dołączać po osiągnięciu tego wieku. Na tablicy ogłoszeń znalazłem reklamy wielu klanów. Jedne mniej, drugie bardziej interesujące. Na długiej liście zarejestrowanych klanów odnalazłem nazwę "Sin'Selema". Po przeczytaniu ich opisu od razu wiedziałem, że tego szukam.
Metos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem