Zobacz pojedynczy post
Stare 07-06-13, 16:49   #1
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie Zmiana siły uderzenia rago "elementalisty" i porównanie do "odes rago".

Witam, na wstępie chcę napisać, że piszę ten temat tylko i wyłącznie do administracji. Proszę nie hate'ować i zasypywać tego tematu własnymi opiniami, chyba, że ktoś się ze mną zgadza.

Do administracji, zauważyłem, że zadaje mniejsze obrażenia z "eamo rago", myślę też, że zapewne z innych żywiołów też jest zmniejszony. Zaraz po wejściu update'u biłem z tego czaru po 750-900 w hydry na 125 lvl rycerzem 2h. Teraz mam 21 lvl więcej, a biję w hydry z owego czaru po 700-800.


Druga sprawa, jeżeli z "odes rago" biję po 550-600, a z "eamo rago", które bierze 2x więcej many biję 700-800, to moim zdaniem powinien być zmniejszony koszt many drugiego czaru do np. 180.

Trzecia sprawa o której sobie przypomniałem. Czy zostały poprawione obrażenia rycerza 1h do 2h lub odwrotnie z czarów ofensywnych?? Bo na teście biło się identycznie, a ostatnio widziałem, że rycerze 1h biją dość dużo i nie wiem czy jest różnica.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy

Ostatnio edytowane przez CySiO ; 07-06-13 o 23:05
CySiO jest nieaktywny